Skocz do zawartości
Nerwica.com

nie mogę przestać jeść...


marti27

Rekomendowane odpowiedzi

Błagam o pomoc... od ponad miesiąca dzieje się coś strasznego. Nie mogę przestać jeść! Przytyłam 7 kg. Czuje się jak świnia! Obżeram się, czasem wymiotuję. Nie mam już siły. Od 2 miesiecy biore Cital. Dostalam na depresje i napady glodu. Nie dziala, biore 20mg.

 

Za 2 tygodnie mam wizyte u psychiatry, nie wiem czy dotrwam... czy jest jakis lek, ktory pomoze na jedzenie? Bralam kiedys fluoksetyne 80mg, ale nie dzialala tez, jadlam jeszcze wiecej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, NIE MA takiego leku który powoduje przerwanie twojego stanu.

 

Zależy o jaki stan Ci chodzi.

Bo jeśli o nadmierny apetyt to jest dużo związków chemicznych o działaniu anoreksjogennym/tłumiącym apetyt- orlistat, rimonabant, fentermina+topiramat, sibutramina(wycofana), oksymetazolina i inne różne amfetaminopodobne ścierwa stosowane off-labelowo albo znajdujące się w fazie badań klinicznych.

 

A jeśli chodzi o okresowe napady obżarstwa i ogólne skłonności bulimiczne to masz rację- nie ma takiego leku. Fluoksetyna i citalopram mogą mieć tylko pomocnicze zastosowanie. Idź na psychoterapię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oksymetazolina to w kroplach do nosa... pytanie: ile litrów kropli powinnam wypić, żeby schudnąć 10 kg?? 8)

 

No właśnie. A Klasyfikacja anatomiczno-terapeutyczno-chemiczna stworzona przez WHO klasyfikuje oksymetazolinę jako m.in. centralnie działający lek przeciw otyłości. Dlatego mówię- o mocno off-labelowym użyciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×