Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co pod maską.


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie.

Zajrzałam tutaj, ponieważ szukam ludzi choć odrobinę podobnych do mnie, albo takich, którzy potrafią cokolwiek zrozumieć. Chyba.

Mam (już prawie) 24 lata. Od małego wychowuję się w domu, na którym niemalże drukowanymi literami napisane jest: nerwica. Zbudowałam sobie maskę. Silną maskę tego, że wszystko jest ze mną ok, że jestem "normalna", że wszystko jest na jak najlepszym porządku. Jednak od września tego (pieprzonego) 2013 roku wszystko zaczyna mi się w moim życiu sypać, a do mojej cudnej nerwicy dochodzi także depresja. Moja maska ma już tyle szpar i zadraśnięć, że niemalże widać już z pod niej mój okrutny, znerwicowany, zlękniony, smutny ryj. Tyle o mnie chyba na początek. Nie jestem pewna czego tutaj szukam, ale mam nadzieję, że to znajdę. I że może sama będę w stanie komuś jakkolwiek pomóc, choćby przypadkiem. Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie.

 

αArietis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Jedno jest pewne- znajdziesz tutaj masę osób podobnych do Ciebie. Rozgość cię i napisz coś więcej o sobie. Ta "poradnia terapeutyczna" jest czynna 24 h na dobę i choć nie stawia diagnozy i nie wystawia recepty na szczęście wiele pomaga.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×