Skocz do zawartości
Nerwica.com

Lęk


Komar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mieszkam na wysokim parterze/półpiętrze, a od mniej więcej połowy okna jest daszek, na który można wyjść z klatki schodowej i równie łatwo zajrzeć do mojego okna.

W Wigilię, około 5 nad ranem obudziła mnie rozmowa, z początku myślałam, że to sen lecz po chwili znowu usłyszałam dwóch mężczyzn, którzy siedzieli na tym daszku. Roletę zawsze mam podniesioną, więc udało mi się zobaczyć cień, więc prawdopodobnie zaglądali do mojego mieszkania. Od tamtej pory nie mogę spać w nocy, czekam aż zrobi się jasno, najmniejszy szmer wywołuje u mnie silny lęk, ciągle podchodzę do okna, żeby zobaczyć, czy nikogo nie ma. Prawdopodobnie to nie miało byč włamanie, dwóch pijanych chłopaków wracajac z pasterki nudziło się, szukało atrakcji, chcieli kogoś nastraszyć nie wiem. Teraz też nie boję się samego włamania, ale tego lęku, który czułam podczas tamtego incydentu. Czuję się bardzo zmęczona i spięta, nie kontroluje tego lęku, pomimo że wiem, że jest to irracjonalny lęk. Bardzo proszę o poradę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Opuszczaj rolety na noc to wtedy nikt nie będzie zaglądał do Twojego mieszkania..

 

A co do lęku.. Może spróbuj zająć myśli czymkolwiek aby nie myśleć o tym??

 

Możesz również wypić melisę albo zieloną herbatę wieczorkiem.

To Ci nie zaszkodzi a może troszkę wyciszy i uspokoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×