Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witaminy a nerwica


niewidzialna94

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo czytałam tutaj dlaczego mogą pojawiać się depresje, nerwice, stany lękowe. Przeczytałam, że może to być przyczyną niedoboru magnezu, omegi3, witaminy D oraz cynku. Poczytałam jakie są jeszcze objawy niedoboru tych witamin i wszystko by się zgadzało. Czy jest tu ktoś kto zaczął zażywać te witaminy i mu się poprawiło? Czy orientuje się ktoś w jakich tabletkach mogę znaleźć te witaminy? Wolałabym wszystko w jednym, a nie kupować 4 osobne tabletki. Dodam, że mam straszny problem z połykaniem większych tabletek ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaminy jak najbardziej biorą wpływają na nasze samopoczucie. Biorą udział przecież w budowie układu nerwowego który jest odpowiedzialny jest za procesy psychiczne w naszym organizmie. Sama brała i biorę od czasu do czasu magnez jak i omegę-3. Magnez pomaga mi jak czuję się gorzej: napięcie drażliwość większa podatność na zdenerwowanie lęki itp. Biorę zwykle kapsułki , niestety duże; jedna zawiera 300 mg. Producent Zdrowit, dla mnie najlepszy bowiem jego specyfik najlepiej się wchłania. Ale o ile się orientuję to Zdrovit produkuje też magnez w tabletkach do rozpuszczania. Pije się go w formie napoju musującego. Coś takiego https://lekosfera.pl/product/zdrovit-magnum-forte-tabletki-musujace-20-szt-396

 

Omegę-3 także brałam w kapsułkach, zazwyczaj dość dużych. Ale alternatywą zawsze pozostaje tradycyjny tran w płynie. Jest znacznie bardziej skoncentrowany. Jego wadą jest to że szybko się psuje niestety. Sama nie wiem jak długo można go trzymać w lodówce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×