Skocz do zawartości
Nerwica.com

Słodycze.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to normalne u 36 latka, by tak lubić słodycze ? Uwielbiam batony, pączki,ciastka,czekoladę.CVzy nie jestem za duży na słodycze ?

 

To nie jest "normalne" , a przynajmniej zdrowe. Murowana hipoglikemia . Ja zaleczam to chromem, wit PP i beta alaniną z dużym powodzeniem. Cukier to narkotyk , przeczytaj sobuie książkę "Sugar blues " W . Duftego - " Zniewoleni przez cukier" , a otworzą Ci się oczy . Jak przemysł cukierniczy ładuje w nas cukier i jak wzrosła jego konsumpcja przez ostatnie stulecie ,,, wręcz wprost proporcjonalnie do rozwijającej się i szalejącej epidemi cukrzycy .

Teraz juz nie tylko 36 latkowie jadą na tym marnym " paliwie " , ale co gorsza dzieci - przyszli diabetycy . Jakie to szczęście ,że za małolata u mnie czekaolada była rzadkim rarytasem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem uzależniony od słodyczy jak niemal cała moja rodzina, w czasie ostatnich świąt codziennie wpieprzałem ok 10-15 kawałków ciast plus cukierki, czekoladki. Słodyczy jadałem mało gdy piłem 2 l coli dziennie ale chyba słodycze lepsze z dwojga rzeczy. 2 lata temu byłem zagrożony cukrzycą dawno nie robiłem badań ale pewnie sie wiele nie zmieniło, albo pogorszyło ale jak wiecie mi na życiu nie zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne u 36 latka, by tak lubić słodycze ? Uwielbiam batony, pączki,ciastka,czekoladę.CVzy nie jestem za duży na słodycze ?

to kwestia nawyków. od cukru można się łatwo uzależnić. Gdybyś je odstawił to byś po 2 tygodniach odkrył że wcale tak nie lubisz jak lubiłeś już, a tych najsłodszych w ogóle byś nie chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×