Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam "zakręconych" :)


zwyklyczlowiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie i Panie, w sumie nie wiem czemu się zarejestrowałem, może dla tego, że znów dostaję "napadów"? Przyśpieszone bicie serca, uciski w głowie, głupie myśli, że Bóg wie co mi jest, uczucie, że zaraz zemdleję, nie wiem, dostanę zawału albo wylewu, ehh... No nic, witam jeszcze raz i mam nadzieje, że znajdę tutaj parę odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, a może i sam będę mógł pomóc :)

 

Pozdrawiam,

 

zwyklyczlowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napady lękowe.. Ech, masakra, też to mam... A jaką chorobę masz zdiagnozowaną?

 

Żadnej, bo przyznam, że nie byłem jeszcze z tym u lekarza, myślałem, że sam dam radę, dostałem jakieś książki do poczytania, które pomogły mojej matce bo cierpi na nerwicę, ale widzę, że nic z tego... Z tego co zdążyłem poczytać tu na forum i ogólnie w sieci mam nerwicę, wcześniej myślałem, że mam agrofobię (chyba tak to się nazywa), ale jak się bardziej zagłębiłem w temat to myślę, że to nerwica, ale to niestety będzie musiał potwierdzić lekarz, bo ja już nie chce się z tym męczyć i o ile nie chciałem się "truć" chemią, to teraz wolę od czasu do czasu coś łyknąć niż panikować (czasem mnie to niby śmieszy, próbuję odnaleźć jakieś pozytywne strony, ale niestety się nie udaje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×