Skocz do zawartości
Nerwica.com

chwiejnosc emocjonalna przy antydepresantach


smutna82

Rekomendowane odpowiedzi

smutna82, przez pierwsze 3 tygodnie miałam straszne pogorszenie. Spirala myśli samobójczych, parę razy się samookaleczyłam czego nie robiłam od 5 lat. Jednak obecnie się ustabilizowało, nie czuję złości ani jakiegoś wielkiego smutku. Po prostu sobie funkcjonuję z dnia na dzień, a w moim przypadku to postęp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smutna82, 1 tableta dziennie,czyli 20mg. Typowe uboczne-potliwość (!), najbardziej na dłoniach. Senność, świąd (alergia skórna), 'niezwykłe sny', czasami szumy uszne. Daj sobie jeszcze 1 tydzień, a jak lęki nie miną odwiedź lekarza... Być może masz źle dobrane lekarstwo i trzeba próbować dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smoking,tylko ze ja co tydzień podnoszę dawke...

i co tydzień mam nowe uboki,momentami juz jest dobrze,ale w wiekszości jeszcze same lęki.

z lekarzem rozmawialam,mam wizyte 4 marca,jak mi sie nie poprawi na dawce 40 mg,wtedy zmieni mi lekarstwo.

 

kurcze to ja z ubokow mialam:zawroty Glowy,niewyraźne widzenie,okropne bole Glowy,uczucie pustej Glowy,brak koncentracji,koszmary nocne,w nocy szybkie bicie serca no i ten niepokój i lęk.

nazbieralo sie troche,co?

aa no i takie dziwne uczucie,jakbym nie byla soba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smutna82, ja mam wizytę 5 marca ;) rzeczywiście, masz bardzo dotkliwe skutki uboczne. Również mam problemy z głową (zawroty, bóle, oczopląs, niewyraźne widzenie, wymioty), ale neurolog stwierdziła, że to nie z powodu depresji a migrena podstawna. Myślę jednak, że to wszystko ma ze sobą jakieś powiązania. To trzymaj się mocno, najważniejsze, że jesteś pod opieką lekarza i masz motywację do leczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SmokingCat,tez mam okropne bole Glowy migrenowe.

wtedy bola mnie oczy,cala Glowa,kark uhhhh,jest okropnie

 

jak samopoczucie u Ciebie?

u mnie wczoraj doopny dzien,wstalam przelękniona i tak mi zostalo caly dzien ;)

nie wiem co mam myslec o tym citalopramie.

kiedy on zacznie działać?a moze wcale nie zacznie?

i ja sie tu tylko mecze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smokingcat hej!

dzis bylas u lekarza?

bo ja wczoraj ;)

co u mnie?jakoś zyje,daje radę,lęki ciągle mam o swoje zdrowie,ale jeśli chodzi o objawy somatyczne to na szczęście daly mi juz spokoj :)

 

to jaka dawke teraz bierzesz?

bo ja zostalam nadal przy 40 mg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×