Skocz do zawartości
Nerwica.com

Apteki internetowe.


Currara

Rekomendowane odpowiedzi

Szukając informacji o lekach trafiłam w internecie na wiele osób, które handlują lekami wydawanymi tylko na receptę. Zdziwiło mnie to bardzo, zwłaszcza że przez chwile mnie to zaczęło kusić....

I wierzcie mi--- zainteresowanie było ogromne na tym forum na które trafiłam.

Nie potrzebuję tu żadnego umoralniania od nikogo-- że tylko lekarz i takie tam. Jeśli lekarz zapisał mi lek i potem mam okazję kupić go za 1/3 ceny to chyba oczywiste, że daje mi to do myślenia.

Ciekawa jestem Waszych opinii?

Czy lecząc się stale jednym lekiem zdecydowalibyście się kupić go gdzieś indziej niż w aptece jeśli wiąże się to ze znaczną oszczędnością?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kupowanie lekow ktore sa wydawane tylko na recepte przez lekarza a sa dostepne w internecie za pol ceny to totalna porazka-po pierwsze nie ma sie pewnosci czy sklad tych lekow zgadza sie z ich oryginlana wersja i ryzykuje sie po prostu zapodaniem sobie trucizny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam ostatnio na necie tusz do rzęs. Niby od sprawdzonego sprzedawcy.. :lol: Okazał się zwykłą podróbą markowego towaru. Fakt - rzęsy nie wypadły (zapaćkały się na szaro). Tusz wylądował w koszu. :lol:

 

Nie chcę nawet myśleć, co mogłoby być, gdybym zaczęła kupować psychotropy na necie :lol:

 

Nie polecam. Czysta desperacja i zero wyobraźni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie polecam. Obawiałabym się, że kupię jakieś gówno, którym się struję. Można tą drogą trafić na lek, który nie będzie w niczym ustępował temu z apteki, ale można też trafić na coś, co działaniem przypomina trutkę na szczury. Hazardownie...

Nie mówiąc już o kupowaniu leków bez recepty na jakichś bazarach i innych straganach..Absolutnie nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam pomysł na wasz problem... wyjaśniam

jest taki program DBAM O ZDROWIE i należy do nich sieć aptek w całej polsce posiadają także apteke internetową i drogerie internetową link www.dbamozdrowie.pl

jestem u nich zarejestrowany i zamawiam leki w aptece internetowej a oni przysyłają je do apteki podanej przeze mnie przy rejestracji w moim mieście akurat swoją należaca do programu mam blisko domu... i zamówione leki przychodzą do apteki ,aptek aje sprawdza i ide je odebrać bardzo szybko praktycznie nazajutrz mam lekarstwa do odbioru...

 

a więc nie sa dostarczane bezpośrednio do mnie tylko do apteki w moim mieście i tam ide z receptą lub nie i ide zapłacić i odebrać...

 

a robie tak ze względu że jest taniej niż poszedłbym i kupił na miejscu w aptece ten sam lek!!!

i mam pewnosc zę lek jest sprawdzony i bezpieczny

 

w razie pytań piszcie chętnie odpowiem

 

oczywiście zbiera si epunkty za zakupy a danej aptece i otrzymuje nagrody...

 

to tyle o aptekach internetowych ale oczywiscie odradzam kupowanie specyfików drastycznie tańszych od nieznanych żródeł a także takich ktore bezpośrdnio przychodzą do domu...leki to nie zabawa !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co konkretnie zamawiałaś i ile zapłciłaś za lek+wysyłkę? Rozumiem, że to były leki na receptę? Jak wygląda realizacja recepty? Najpierw im wysyłam receptę, po czym przelewam pieniądze a oni przysyłają leki? Ile dni trwa cała realizacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w zyciu bym nie kupił na internecie lekow zadnych!!!

 

kupuje normalnie w aptece przez internet (jak sa bez recepty) potem jak mam odebrac to kupuje na recepte daje normalnie w aptece i juz.

 

nie zadne szacher macher!!

nie kupiłem nigdy od kogos z neta [ po 1 nie potrzeba mi na lewo ] po 2 nie biore nie wiadomo ile lekow zeby bylo mi je trudno dostac od lekarza jestem raz w mc u niego i jak brak mi recepty kupuje widze ze mam iles tab licze ile powinno mi starczyc na ile np: mc i potem jak trzeba ide znowu po cos tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ma nic wspólnego z kupowaniem lewo. Normalna apteka, tylko realizacja przez internet. W przypadku drogich leków, na pewno parę groszy można oszczędzić. Nie ma znaczenia dla farmaceuty czy bierzesz mało czy dużo i jakie. Apteka ma zrealizować receptę. W tym przypadku jest to przez internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masterGsm, możesz pisać normalną czcionką bez pogrubienia? Bo upierdliwe to do czytania.

Mówiłem Ci, że będzie tak z trampkiem. Jeśli się go zażywa pod kontrolą lekarza, a nie rekreacyjnie to nie powinien większej krzywdy zrobić...

 

No dobra, ale wracając do tematu, jak wygląda ścieżka zakupu i ile można faktycznie oszczędzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do leków na receptę to nie mam zdania ale jak masz zaufaną aptekę internetową to czemu nie? Ja zawsze jak mam pytanie o apteki medyczne używam portalu aptekimedyczne.pl, tam zawsze znajdę wszystkie informacje. A przy okazji link z mapką aptek mi nie działa możecie sprawdzić czy Wy też macie problem z otwarciem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie twój link otwiera się normalnie i ok działa. A jeśli chodzi o zakupy przez net, to ja zauważyłem że ostatnio powstała jakaś nowa apteka internetowa w związku z tym mam pytanie, czy ktoś już w niej coś kupował. Ceny mają naprawdę atrakcyjne i sam się zastanawiam, czy by się nie skusić u nich na jakieś większe zakupy. Co myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×