Skocz do zawartości
Nerwica.com

cześć wam...


uni.

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie...

ciesze się, że trafilam na to forum. kiedy czytam wasze posty to tak jakbym czytala o sobie.

mam 21 lat, nie wiem co mi jest... za tydzien mam pierwsza wizyte u psychiatry - w poradni we wroclawiu na podwalu, czy ma ktoś jakieś doswiadczenia stamtad? ja póki co jakos przetrwałam sam fakt rejestracji... niestety pracujace tam panie potrafia czlowieka doprowadzic do grobu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

ja chcialam stamtad jak najszybciej wyjsc,

mam nadzieje, ze moja lekarka rowniez okaze sie kims godnym zaufania. czytalam wasze wczesniejsze posty jak wyglada wizyta u psychiatry i przyznam, ze troche mnie to uspokoilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj uni ! Mój brat chodził do tej poradnii, ale niestety nie ma najmilszych wspomnień. Dosyć długo trzeba tam czekać na wizytę, a lekarz (nazywał sie Wysocki) zachowywał sie niemiło. Brat był na Podwalu też u psychologa i tak średnio wspomina wizytę. Wydaje mi się,że to żależy na jakich ludzi się trafi. Ja chciałem się tam zapisać tylko do psychologa, ale nie mogłem...(chodzę do psychiatry w innym ośrodku i to wg pań z recepcji było przeszkodą). To mnie osobiście bardzo wkurzyło... W każdym razie życzę powodzenia na pierwszej wizycie ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i po strachu ;)

w sumie to nie ma czego sie bac, jesli chodzi o wizyte u psychiatry - teraz i ja moge tak powiedziec ;)

po kilku nieporozumieniach (a jakże!) w recepcji, poszlam do gabinetu pani doktor i po kilku minutach wyszlam z recepta i skierowaniem do psychologa.

mam lek rexetin 20mg... zaraz ide poczytac w dziale leki co o nim sądzą forumowicze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×