Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakbyście mieli możliwość zmiany na świecie jednej rzeczy


Gość TEUFEL

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbyście mieli możliwość zmiany na świecie jednej rzeczy

 

Poprosiłbym o złotą rybkę spełniającą trzy życzenia- dwa wykorzystał do zmiany świata, a przy trzecim życzeniu zażyczył sobie złotą rybkę spełniającą trzy życzenia- dwa bym wykorzystał do zmiany świata, a przy trzecim życzeniu zażyczył sobie złotą rybkę spełniającą trzy życzenia- dwa bym wykorzystał do zmiany świata, a przy trzecim (...)

 

Idąc klasykiem , a bynajmniej nie mam na myśli rywalizacji z Justyną Kowalczyk , dałbym kotu pierwszą złotą rybkę zanim ... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście mieli możliwość zmiany na świecie jednej rzeczy.....Co by to było??

 

 

Zlikwidować całą rasę ludzką. Odciążyć Ziemię od tego całego ludzkiego syfu , pozwolić jej się zregenerować/oczyścić, a zwierzętom odetchnąć od kłusowników i powiększyć liczebność( by uratować gatunki, które obecnie są na wymarciu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem co bym zmienił...ja bym przesunął nas w czasie...do momentu kiedy jest już możliwość odkrywania i eksplorowania nowych planet...cały świat jest taki sam, ale w tej dziedzinie poszliśmy do przodu i są organizowane akcje zasiedlania nowych planet. Tylko nie chodzi o takie jak mars. Chodzi o takie ze zwierzętami, roślinami itd....tylko że zupełnie dzikie...i oczywiście ja bym tam poleciał:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weganizm dla wszystkich, tylko zwierzęta jedzą zwierzęta, ludziom to nie przychodzi do głowy

 

 

Aha, czyli ludzie to nie zwierzęta. Dobrze wiedzieć. W takim razie jesteśmy wszyscy postaciami astralnymi, obłokami myśli :mrgreen::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×