Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy Wy też macie dziwny kształt czaszki przy nerwicy natręct


Lutek

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory miałem tysiące natręctw ale najgorsze jakie pamiętam to te: kiedyś sfotografowałem kwiatka i to perfekcyjnie(interesuję się robieniem zdjęć burzy, chmurom, zjawiskom optycznym, przyrodzie, zwierzętom) ale ubzdurało mi się że jest żle i chodziłęm tak kilkanaście razy go fotografować , raz miałem żę poszedłem na siłownie ale się musiałem zawrócić i jeszcze raz iść bo się bałem że coś zrobie dziadkowi, raz nie umiałęm wyjść z pod prysznica, zdarzyło mi się palić 10 papierosów jeden za drugim bo jak mtego nie zrobie to zrobie krzywde mamie, kiedyś bałem się przechodzić pod tablicą reklamową bo że zrobie coś złego mamie, omijanie przerw w chodniku - standard, czyściłem kiedyś obiektyw mimo że był czysty bo miałem że jak tego nie zrobie to coś złego zrobię mamie, zawsze pale na klatce przy zgaszonym świetle a w drodze powrotnej je zapalam, w drodze na siłownie palę papierosy w wyznaczonym przez siebie miejscu, mówię sobie ciągle w głowie 163 dni nie paliłem 169 dni nie paliłem, aż wreszcie ten najgorszy problem który mnie trapi od pół roku - bardzo bym prosił o jakieś pomysły jak to pokonać a mianowicie od 1,5 roku walczę z nałogiem papierosowym. Na początku stopniowo ograniczałem palenie aż nadszedł moment na rzucenie. Rzuciłem bez problemu na 19 dni potem znowu wróciłem na pare dni i tak raz paliłem raz nie w sumie uzyskałem 163 dni bez palenia ale od pół roku stało się najgorsze co mogło się stać - zrobiło mi się natręctwo na to na czym mi najbardziej zależało - na palenie. Od pół roku codziennie przesuwam sobie datę rzucenia bo boję się że jak chociaż 1 dzień nie zapale to coś złego się stanie, ograniczenie nie wchodzi w rachubę bo na to też mam natręctwo, a ja już niekiedy dostaję odruchów wymiotnych i leci mi taka kwaśna ślina a ja dalej pale bo się boje że coś złego się stanie to jest okropne już nie raz z tego powodu płakałem jak bóbr ehhhhhh poradźcie mi coś proszę kochani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lutek, Masz mocną odmiane NN. Byłeś kiedyś w związku? Może relaks z kobitką by Ci odciągnął myśli troche od tego, bo wtedy byś się musiał skupić na kobiecie a nie tylko na sobie i swoich myślach. Dla NN-owców nie ma nic gorszego jak posiadanie zbyt wiele czasu na rozmyślanie o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalej pale bo się boje że coś złego się stanie to jest okropne już nie raz z tego powodu płakałem jak bóbr ehhhhhh poradźcie mi coś proszę kochani.

 

Nie stanie się, to "tylko" natręctwo. Próbowałeś e-papierosów? Ja w tym roku po 9 latach rzuciłam palenie. Od kilku miesięcy zero papierosa i od razu lepiej.

 

Light, bliska osoba nie ma raczej wpływu na wyleczenie z NN. Przynajmniej u mnie to nie działa... Nawet kiedy miałam malutko czasu dla siebie natręctwa występowały... Tylko terapia, praca nad sobą i leki, żeby ograniczyć obsesje myślowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lutek, Ja myślę, że to nie tyle choroba, co spinka. Kobiety nie lubią spinki, bo samo NN jest zjadliwe. Musiałbyś coś pomyśleć pod kątem pozbycia się lęków, wiem że się boisz bo w końcu masz powody. A ile masz lat teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lutek,

rotten soul czy Ty do cholery masz mnie za idiote?

Naprawdę nie jestem pewien czy oczekujesz szczerej odpowiedzi na to pytanie. Lepiej przemilczę.

 

Jednakże na pewno nie imponują mi ludzie, którzy mają takie przemyślenia:

Ja założyłem ten temat bo z czystej ciekawości chciałem się dowiedzieć czy wszyscy ludzie z nerwicą natręctw mają taki kształt czaszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul żal mi Cię strasznie, ja też lepiej przemilczę bo kompletnie nie zrozumiałeś tematu a z resztą jak już przeczytałeś jakie mam natręctwa i że naprawdę jestem na to chory to dalej świrujesz pawiana i twierdzisz że jestem idiotą no zupełnie Cie nie rozumie.

 

-- 11 gru 2013, 21:54 --

 

mój znajomy ma inny kształt jąder przy NN

ale śmieszne wiesz ale się uśmiałem lepszego czegoś nie mogłaś wymyśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lutek,

Może następnym razem jak będziesz zakładać nowy wątek ,warto wytłumaczyć o co Ci chodzi , zamiast

to nie jest moje natręctwo aż mi się śmiać chciało jak braliście to jako natręctwo,

A tak kilka osób ma niepotrzebnie zepsuty wieczór.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×