Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co nam dziś przyniosło ulgę?


Myrcella

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, ja zostałam przed chwilą tutaj oskarżona o oszukiwanie wszystkich, że mam depresję, że tak naprawdę jej nie mam i sobie wszystko WMAWIAM.

 

A co im do tego, że masz depresję? Nic sobie nie wmawiasz, to oni nie umieją Ci dać oparcia w chorobie. Takich jak oni to powinni usuwać z forów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam coś, na co od dawna miałam ochotę. Przelałam uczucia na papier (w tym wypadku elektroniczny ;-) ) i poczułam się niesamowicie lepiej, chociaż na chwilę. Zróbcie to samo. NAPISZCIE JAK SIĘ CZUJECIE!! CO WAS TRAPI! Zróbcie to w sposób jaki tylko chcecie. Zaspiewajcie, napiszcie wiersz, lub po prostu krótka refleksję. Zapraszam do mojego wywodu: http://croatian-girl-pl.blogspot.com/2016/12/kazdy-polegy-wojownik-musi-powstac.html

 

Uwierzcie mi. Jak na swój młody wiek, przeszłam bardzo wiele (nie chodzi tu tylko o nerwicę). Skomentujcie, będzie mi miło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uderzanie w sofę, zainwestowałabym w worek treningowy, ale mama mówi, że wtedy to mogę się przeprowadzić razem z nim do piwnicy :roll: Bolą mnie całe plecy i nadgarstki, ulga jest ogromna. Ostatnio zaczynam odczuwać złość, a nie przygnębienie, zrezygnowanie - to bardziej adekwatne uczucie do mojej sytuacji, więc się cieszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×