Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam jestem tutaj nowa


Joanna Katarzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co jest przyczyna mysle ze przyczyn jest wiele moja choroba nowotworowa w przeszlosci, wyjazd zagranice, porzucenie przez chlopaka , smierc Mamy a to wszystko w ciagu jednego roku ...i tak mijaja 4 lata a ze mna coraz gorzej.....

 

Bordeline-zaburzenie osobowosci....Podobne do zespolu szoku pourazowego....wiaze sie z depresja i z depraesja dwubiegunowa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bede tutaj w miare mozliwosci poniewaz mam nie normowany czas pracy.....

 

jest mi bardzo zle takiego dolka nie mialam nigdy , czasem mysle ze mi sie to wszystko sni i ze jest dobrze ale to trwa krotko i wpadam w jeszcze glebszy dol to cholerna sinus -soida ktora mnie zabija kazdego dnia ,strach co nie pozwala mi spac , koszmary omamy sluchowe wzrokowe jestem wykonczona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze : mam leki ale ich nie biore, nie poszlam na terapie ....unikam mojego lekarza...nie tne sie nie okaleczam ale mam inne metody jak glodzenie sie obecnie PRAWIE nie jem miesiac tylko ilosci potrzbne do jakiegos funkcjonowania.....Ja nienawidze siebie, na pozor jestem wesola towarzyska usmiechnieta wewnatrz martwa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×