Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Forumexpress-informacje z kraju i świata

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś miałem rozgrywki w BOCCA,poprosiłem Bogów Odyna, Swaroga,Dziewannę .I jest srebro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słyszeliście o burzy w Zakopanem? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Swarożyc i Inni Bogowie,mają tego dość.Ludzi nie da się przekonać,chodzą w klapkach ,sandałach.Nie słuchają ratownika.Szkoda ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Lilith tak. Przykro, że takie są konsekwencje. Ale jednak mimo wszystko- jeśli są zapowiadane burze, to nie wychodzi się w góry. A jak się już wychodzi, to nie w miejsce, gdzie wbity jest metalowy krzyż, a droga jeży się od łańcuchów... :roll:

Co sądzicie o wydobywaniu grotołazów z Jaskini Wielkiej Śnieżnej w Tatrach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś, do czego brakuje mi po prostu słów. Do dzisiaj, do 8 rano do Wisły spłynęło niemalże 160 000 m3 ścieków (!!!!!). Mówi się o tym, że ścieki mają spływać jeszcze kilka tygodni. Więcej niż 50% kraju będzie jednym wielkim szaletem. Od Warszawy po Gdańsk i Zatokę Gdańską... Nosz kurwa mać! To nikt nie zamierza nic z tym zrobic?!

https://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,scieki-moga-wplywac-do-wisly-nawet-kilka-tygodni,298222.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Póki nikt nie grozi im sankcjami finansowymi tudzież zrzuceniem ze stołka, pewnie nie zamierzają nic zrobić. A większość Polski będzie tonęła w ścieku, przy i tak już niskich zasobach wodnych.
Rok temu wszyscy wdychaliśmy dymy znad płonących składowisk odpadów. Pytanie, co dalej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytam ten artykuł i po prostu nie dowierzam!

Cytat

Wskutek awarii zarząd MPWiK podjął decyzję o kontrolowanym zrzucie nieczystości do Wisły. Do rzeki, od około godziny 8 w środę, trafia 3 tys. litrów nieczystości na sekundę.

Same przekleństwa mi się cisną na usta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Heledore napisał:

Same przekleństwa mi się cisną na usta.

Nie tylko Tobie. Poza tym w najbliższej perspektywie widzę kolejny wzrost cen żywności, opłat za wodę itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@karanfil ceny za wszystko pójdą w górę. Dołączmy jeszcze płonącą puszczę amazońską, zmianę klimatu i mamy "piękne czasy" do życia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@wiejskifilozof no właśnie podejrzewałam, że LGBT to tylko rozdmuchana przez media przykrywka czegoś ważniejszego. Dlatego tak bardzo mnie to drażni, że uniemożliwia się ludziom dostęp do informacji przez najprostsze w obsłudze media.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trump nie przyjechał a po huraganie ani śladu. Nie chciał się narażać amerykańskim żydom gdyby nie wspomniał o zwrocie mienia bez spadkowego, a jakby wspomniał to naraziłby się Pisowi który tak ochoczo kupuje od niego ten szrot wojskowy za miliardy. Zresztą nie wypada mu uczestniczyć w rocznicy wojny którą wg nowej narracji wywołali Polacy w celu rabunku żydowskiego mienia.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 29.08.2019 o 09:59, Heledore napisał:

Coś, do czego brakuje mi po prostu słów. Do dzisiaj, do 8 rano do Wisły spłynęło niemalże 160 000 m3 ścieków (!!!!!). Mówi się o tym, że ścieki mają spływać jeszcze kilka tygodni. Więcej niż 50% kraju będzie jednym wielkim szaletem. Od Warszawy po Gdańsk i Zatokę Gdańską... Nosz kurwa mać! To nikt nie zamierza nic z tym zrobic?!

A wydawać by się mogło, że rzeczywistość nie może być bardziej gówniana. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 1.09.2019 o 10:15, Heledore napisał:

@wiejskifilozof no właśnie podejrzewałam, że LGBT to tylko rozdmuchana przez media przykrywka czegoś ważniejszego. Dlatego tak bardzo mnie to drażni, że uniemożliwia się ludziom dostęp do informacji przez najprostsze w obsłudze media.

Zaraz mi powiedzą,że Powstanie Warszawskie przez gejów upadło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi