Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Forumexpress-informacje z kraju i świata

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, wiejskifilozof napisał:

Jako lewicowec,jestem antypolski.

Adamowicz ,nie żyje.Dp tego prowadzi,wojna polityków.

A co ma lewicowość z antypolskością, można być lewicowym patriotą.

Szkoda człowieka mimo że za nim nie przepadałem. Ale w sumie to się dobrze trafiło opozycji, platformie będą robić z siebie ofiarę i trąbić że Pisowcy to mordercy, lepszego scenariusza w roku wyborczym se wymarzyć nie mogli.     

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

Rosjanie rozpoczęli wyposażanie swojej floty okrętów wojennych w system ochronny 5P-42 Filin (z rosyjskiego "Puchacz"). Na pokładach montowane są specjalne lasery zdolne oślepiać i dezorientować przeciwników. Technologia umożliwia także zaburzenie pracy systemów nakierowywania pocisków.

Jak informuje brytyjski "The Times", 5P-42 Filin został już zainstalowany na dwóch okrętach  - "Admirał Gorszkow" i "Admirał Kasatonow". W laserową technologię wyposażone zostaną również dwie nowe jednostki znajdujące się jeszcze w fazie produkcji.

Wynalazek rosyjskiej firmy Roselektronika to specjalny układ laserów o zmiennym natężeniu emitujących intensywne wiązki światła. Osoby biorące udział w testach "Puchacza" informowały o zaburzeniach orientacji, nudnościach, a nawet halucynacjach. W dokumentach pojawiła się też wzmianka o tym, że podczas ćwiczeń testerom nie udało się nawet poprawnie wycelować w stronę chronionego nowym systemem okrętu.

Czytaj więcej na https://menway.interia.pl/militaria/news-nowa-technologia-rosjan-u-wroga-wywola-wymioty-i-halucynacje,nId,2823816

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i podła zmiana.Snowu swoję,uderza religią.A ja taki i tak.Głosuję na Koalicję.

Za te rentę,co mi dadzą kupię tv z wi-fi.I będę słuchał pagan metalu.Anty kościelnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, wiejskifilozof napisał:

Za te rentę,co mi dadzą

Żaden rząd mądry czy też głupi nie ma swoich pieniędzy.. tyle w temacie . Tylko im większa bolszewia tym większe rozdawnictwo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 godzin temu, wiejskifilozof napisał:

Za te rentę,co mi dadzą kupię tv z wi-fi.

Możesz zrzec się tego co Ci daje "pisowskie państwo" albo przekazać na cele charytatywne jak tak uwiera. 

A co do rozdawnictwa to mamy rok wyborczy i partie prześcigają się w rozdawaniu nie swoich pieniędzy.  PiS przez swoja uległość wobec Judeoameryki stracił cześć poparcia na prawicy i próbuje socjalem zachęcić tych co zwykle nie głosowali albo są lewicowi gospodarczo.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, wiejskifilozof napisał:

Kościół i jego wyznawcy

To banda kretynów i tyle. Tylko że w Polsce takich ekstremistów jest garstka, w porywaczach do kilku procent ogółu katolików a w krajach islamu większość jest na takich poziomie i świat się jeszcze nimi zachwyca. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takimi zachowaniami strzelają sobie sami w kolano :classic_smile: 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Starcia w Paryżu.

Miliony na Notre Dame. A co z nami?

Część transparentów niesionych przez protestujących nawiązywała do niedawnego pożaru, który zniszczył gotycką katedrę Notre Dame i wynoszących już około miliarda euro datków na jej odbudowę. "Miliony na Notre Dame, ale co z nami, biedakami?", "Wszystko dla Notre Dame, nic dla biedaków" - głosiły niektóre z nich.

00081SXCDEWGGXCY-C122-F4.jpg

Zamieszki w Paryżu/AFP

https://fakty.interia.pl/swiat/news-francja-starcia-podczas-manifestacji-w-paryzu,nId,2948190

Testowana jest cierpliwość Francuzów, tych normalnych, uczciwie pracujących. Na razie policja daje radę, potem pójdzie gaz z wieżyczek, ten który był już testowany podczas świąt, ludzie się dusili, ale tylko tak troszeczkę - do granicy utraty przytomności. Wystarczy zapodać większe stężenie i policja nie będzie potrzebna, no ale to mówimy już o poważnej destabilizacji. Obecnie jest spokojnie i stabilnie :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokument Sekielskich o pedofilii w Kościele

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, exodus! napisał:

Dokument Sekielskich o pedofilii w Kościele

Już 12 milionów odsłon. Nic rewolucyjnego w tym dokumencie nie ma, jest to co wiedziałem że jest lub podejrzewałem, choć wielu pewnie szokuje. Data premiery nie przypadkowa, kampania wyborcza osiągnęła apogeum, być może ten dokument pogrąży PiS tak samo taśmy nagrane u Sowy pogrążyły platformę.  Ważniejsza niż ten dokument dla mnie jest ustawa 447 bo gra chodzi o 300 mld dolarów i możliwy rozbiór Polski  a nie wyczyny sukienkowych, które realnie nie mają wpływu na życie 99,99% ludzi.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko prawica,.ten film bagatelizuję.To koniec państwa klerykalnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, wiejskifilozof napisał:

Tylko prawica,.ten film bagatelizuję.To koniec państwa klerykalnego.

Dla mnie to temat zastępczy, owszem jestem za świeckim państwem i wycofaniem religii ze szkół ale są dużo ważniejsze sprawy choć nie aż tak medialne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Według TVP najwięcejj pedofilów,jest wśród murarrzy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, wiejskifilozof napisał:

Według TVP najwięcejj pedofilów,jest wśród murarrzy

Tak wskazują statystyki a nie tylko TVP. Najwięcej jest ich ogólnie wśród robotników niewykwalifikowanych, bo po prostu jest ich najwięcej, dużo więcej niż księży. Tyle że od nich nie wymaga się tego aby byli wzorami moralnymi tak jak księża. Podejrzewam że tzw artyści są dużo bardziej nad reprezentowani w pedofilii tylko to żaden szok że aktor, muzyk lubi młodych chłopaków, dziewczynki przecież artysta z natury szokuje a małoletni fani to może nawet z chęcią oddają się swoim idolom. 

Teraz podniosą wiek pedofilii i 18 latek uprawiający seks z niespełna 16 latką będzie pedofilem a to przecież jest norma i pół bywalców dyskotek by musieli pozamykać.😊 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 godziny temu, carlosbueno napisał:

Tak wskazują statystyki a nie tylko TVP. Najwięcej jest ich ogólnie wśród robotników niewykwalifikowanych, bo po prostu jest ich najwięcej, dużo więcej niż księży. Tyle że od nich nie wymaga się tego aby byli wzorami moralnymi tak jak księża. Podejrzewam że tzw artyści są dużo bardziej nad reprezentowani w pedofilii tylko to żaden szok że aktor, muzyk lubi młodych chłopaków, dziewczynki przecież artysta z natury szokuje a małoletni fani to może nawet z chęcią oddają się swoim idolom. 

Teraz podniosą wiek pedofilii i 18 latek uprawiający seks z niespełna 16 latką będzie pedofilem a to przecież jest norma i pół bywalców dyskotek by musieli pozamykać.😊 

Ja tak i tk gustuję w 35-40 plus 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi