Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Problemy w sferze seksualnej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

, to jeśli mają dwójkę dzieci oznacza to, że uprawili seks tylko dwa razy? :P

o to to.... nawet jak maja 8 to kurcze tylko 8 razy w ciagu zycia? suaboooo

Poznałam kiedyś babkę, która była gorliwą katoliczką. Stosowali z mężem tylko metody naturalne zapobiegania ciąży (obserwacje śluzu, mierzenie temperatury itp.) i mieli 3 dzieci. 2 planowanych i jedno z wpadki (widocznie metody naturalne zawiodły...)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam 23 lata. Jestem 5 lat w związku i szczerze mówiąc nie mam już ochoty z nim tego robić a jak już się zdarzy to np myśle wtedy o kimś innym kocham go to dobry chłopak ale przestał mnie pociągać seksualnie :/ często oglądam się za innymi chłopakami i sobie wyobrażam jakby fajnie byłoby mi z takim w łóżku ale jednocześnie boje się stracić mojego chłopaka bo prawda jest taka że mam tylko jego i jakby mnie zostawił to byłabym sama jak palec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
często oglądam się za innymi chłopakami i sobie wyobrażam jakby fajnie byłoby mi z takim w łóżku ale jednocześnie boje się stracić mojego chłopaka bo prawda jest taka że mam tylko jego i jakby mnie zostawił to byłabym sama jak palec.

To na pewno miłość?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ondine, Ło boszzzz... oby na taką jak Ty nigdy nie trafić :hide:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja jestem od 14 lat z tym samym facetem i raczej nic nam nie "wystyglo" czasem sa wzloty i upadki po lekach ktore biore i wywalaja mi libido w kosmos ale liczy sie jakosc a nie ilosc ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A moim problemem byl moj ostatni chlopak, no romans bardziej, bo krotki wyjatkowo zwiazek

Otoz on NIE MIAL OCHOTY NA SEKS

Zeby byla jasnosc, nie est gejem i na pewno go pociagalam

On po prostu wolal np. "Porobic cos na miescie " bo iedzenie w domu czasem bylo rutyna

A dla mnie to chyba az taki wazny aspekt, mpze to jakas choroba, bylam mega SFRUSTROWANA

W sumie o to byly najczestsze klotnie, az w koncu go zdradzilam z premedytacja - coz

Fakt, nie darzylam czlowieka zadnymi uczuciami, nie potrafilam " poczekac az bedzie gotowy"

Prawdziwy ze mnie samiec alfa :shock:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
A moim problemem byl moj ostatni chlopak, no romans bardziej, bo krotki wyjatkowo zwiazek

Otoz on NIE MIAL OCHOTY NA SEKS

Zeby byla jasnosc, nie est gejem i na pewno go pociagalam

On po prostu wolal np. "Porobic cos na miescie " bo iedzenie w domu czasem bylo rutyna

A dla mnie to chyba az taki wazny aspekt, mpze to jakas choroba, bylam mega SFRUSTROWANA

W sumie o to byly najczestsze klotnie, az w koncu go zdradzilam z premedytacja - coz

Fakt, nie darzylam czlowieka zadnymi uczuciami, nie potrafilam " poczekac az bedzie gotowy"

Prawdziwy ze mnie samiec alfa :shock:

Jak to możliwe, że chłopak z którym się spotykasz "woli porobić coś na mieście", niż uprawiać seks? Bardzo dziwne... Tym bardziej w świeżym związku...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kokojoko, prawdopodobnie czekał na słowną deklarację miłości z mojej strony, bo 'nie był gotów'

poza tym po prostu nie miał ochoty, nie było to dla niego nic specjalnego, wolał iść na miasto

TRUE STORY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Ugh jazzowa gdzieś Ty takiego chłopa znalazła? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jazzowa to po co właściwie z nim byłaś? ;) I napisałaś, że go zdradziłaś- z tego co rozumiem, już nie jesteście razem i go zostawiłaś? Bo jeśli nie, to nie męcz chłopaka (:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jazzowa to po co właściwie z nim byłaś? ;) I napisałaś, że go zdradziłaś- z tego co rozumiem, już nie jesteście razem i go zostawiłaś? Bo jeśli nie, to nie męcz chłopaka (:

to były początki, więc łudziłam się że uczucie się narodzi - ale nie przyjszło

w sumie żadnego pożytku

tak więc jak go zdradziłam to go zostawiłam, ja też nie lubię brnąć w coś co nie ma przyszłości

natomiast on potem przypieczętował to blokadą na fejsbuku, czyli ewidentnie słuszny wybór :mrgreen:

ja byłam bardziej chłopem, on bardziej babą mentalnie

związek bez seksu? neeeeeee, ja podziękuję :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

A powiedziałaś mu co było przyczyną? Bo jeszcze sytuacja mu się powtórzy nie raz i przyjdzie na forum z pytaniem co z nim nie tak, że każda dziewczyna go zdradza i porzuca, może tkwi w przekonaniu, że kobiety uznają tylko seks małżeński jako obowiązek albo nie odkrył jeszcze po co ma to co ma w majtkach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hehhee no dziwne , nie spotkalam jeszcze faceta ktory by " nie chcial"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

skoro to nie był twój facet tylko kochanek to ciężko to nawet zdradą nazwać

swoją drogą masz ciekawy temperament :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jw. kłóćiliśmy się dużo o to - tak jak pisałam, on czekał na deklaracje

przede mną był z małolatką i miał jakieś stosunki, jednakże podejrzewam że to nie jest jakaś istotna część jego życia

np. jednego dnia byłam super miła, kochana, całuśna i wtedy mi oświadczył ' o, dzisiaj mam ochote ' ZAMARŁAM.

kur*a, czułam się jak facet z filmu który przekupuje kobiete kwiatami, kolacjami żeby poszła z nim do łożka

ano właśnie, paradoksalnie, więc fakt że wokół jest wieeeelu którzy z chęcią chcieliby mi dać to czego potrzebuje, więc w efekcie 2 miesiace abstynencji poszły sie yeb*ć :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

swoją drogą masz ciekawy temperament :)

ale w jakim sensie? ciekawe jest to ze dla kobiet seks jest wazny?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi sie zdaje ,ża nie pociągałaś go seksualnie jako kobieta. Nie znaczy to ,że nie jesteś pociągająca ,tyle tylko jego co inne kręciły . Nie wiem , mogę sie mylić . Bardzo możliwe ,że strach przed konfrontacją ( w łózku ) paraliżował jego erekcję do poziomu flaka( miałem kiedyś takiego kolesia Lolka ) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@jazzowa

Ja mam podobna sytuacje od wielu lat w zwiazku niestety.

Duzo by gadac, ale w moim przypadku wiele kobiet powie pewnie ze to normalne...

W twoim na bank facet byl wadliwy, albo zwiazek

Bo w tym caly jest ambarad aby dwoje chcialo na raz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Duzo by gadac, ale w moim przypadku wiele kobiet powie pewnie ze to normalne...

czyli co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sa faceci którzy maja wpojone od urodzenia ze kobiety to takie niewinne istoty które wcale nie przepadają za sexem..być może był to jeden z nich...ja z własnego doświadczenia mogę napisać tylko tyle...kobiety kochają sex bardziej niż nie jeden facet :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Bo mają z niego więcej przyjemności..o ile już się uda ją osiągnąć :pirate: Toż to już grecy sprawdzali i ktoś tam został przez kogoś tam (Herę?) ukarany za to, że po wcieleniu się w kobietę tak stwierdził, czemu mam nie wierzyć, mogę wierzyć w mitologię grecką jak katole w testament :>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi