Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzień dobry


Pefekt

Rekomendowane odpowiedzi

To straszne, w życiu bym nie przypuszczał, że będę pisał w takim miejscu.

 

Witam się, bo za chwilę napiszę post w innym dziale. Forum przeglądam intensywnie od jakiegoś czasu.

 

Siedem tygodni temu trafiłem wreszcie w miejsce, które było mi chyba pisane od dłuższego czasu - Poradnia Zdrowia Psychicznego. :(

 

Diagnoza psychologa - fobia społeczna i skrajny perfekcjonizm (nawet nie wiedziałem, że to drugie istnieje i że jest czymś złym) oraz powstałe w wyniku tego zaburzenia nastroju (przyszła depresja?). Powoli zaczynam psychoterapię.

 

Diagnoza psychiatry - nerwica. Leczenie to oczywiście prochy.

 

Mam dwadzieścia kilka lat, studiuję (a właściwie udaję, że studiuję) matematykę.

 

I jedno marzenie - wyjść z tego koszmaru. Najgorsze są gwałtowne zmiany nastroju - dzisiaj trzy razy przeszedłem od stanu pewności siebie do totalnego załamania i mysli samobójczych... Dlatego powiedziałem sobie, że, za przeproszeniem, chromolę ten dzień (częste u mnie), rzucam wszystko i zrobię coś nowego. Na forum się zarejestruję, co mi szkodzi? :)

 

Nie wiem czy długo będę miał potrzebę pisania czy też zniknę równie nagle jak się pojawiłem (bo ja już w ogóle nic nie wiem), ale tak czy siak mówię grzecznie - dzień dobry!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×