Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam:(


E&M

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie tak myślałem, że ktoś napisze jakich. Zastanawiałem się jak nas nazwać. Boję się urazić kogokolwiek ale odczuwam że jesteśmy ludźmi chorymi, nie normalnymi, psycholami itp. Tak przynajmniej usłyszałem jak ludzie "zdrowi" mówią o nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak samo zastanawiam się czy na tym świecie są normalni ludzie? Otaczają mnie ludzie którzy za takiego mnie uważają i taki się czuję już od jakiegoś czasu:( Jestem inny niż wszyscy, zawsze stwarzam problemy i mam inne zdanie takie mają o mnie zdanie. Rodzina twierdzi, że jestem chory, udaję i wiecznie jestem nie zadowolony. Posiadam wyższe wykształcenie i pracuję na produkcji, w mojej rodzinie nie ma nikt wyższego wykształcenia i dlatego nazywają mnie filozof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc myślę inaczej niż pozostali w rodzinie, nie miałem lekko. Studiowałem zaocznie i pracuje na produkcji przy taśmie gdzie jest naprawdę ciężko pod względem fizycznym i psychicznym bo ludzie są okrutni. Leczę się od 4 lat u psychiatry i 3 lata u psychologa, byłem w szpitalu psychiatrycznym 5 dni bo tylko tyle wytrzymałem i wypisałem się na własne życzenie choć sam tam się zgłosiłem na" leczenie"

 

-- 01 gru 2013, 18:37 --

 

Leczę się 4 lata i miałem już chyba każdy lek i nic mi nie pomaga. Po zmianie leku tylko 5 dni się w miarę czuję a potem wraca wszystko. bardzo jestem nerwowy a czasem płaczliwy zależy od dnia i z jakimi ludźmi przebywam, wystarczy jedna dwie przykre sytuacje i mam dzień lub tydzień z głowy:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×