Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ostra hipochondria:(


PanDiva

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie jeżeli wątek już był, ale postanowiłem go założyć bo nie wiem jak mam sobie radzić.

Od pewnego czasu w każdym stopniu sprawdzam reakcję swojego organizmu...To sprawdzanie jest wręcz chore i męczące!

3 lata temu wmówiłem sobie,że jestem chory na hiv ponieważ naczytałem się objawów i doszukiwałem ich u siebie, akurat miałem

infekcję gardła i lekko powiększony węzeł - wpadłem w panikę i przechodziłem ciągłe załamanie!

Kilka tygodni temu wmówiłem sobie refluks żołądka, idę sobie spać i myślę "Pewnie kwas z żołądka już cofa mi się do przełyku"

i poczułem w ustach kwaśny smak! Zerwałem się jak poparzony i pobiegłem do kuchni napić się wody, ręce mi drżały i były całe spocone

nie mogłem się po prostu opanować :(

Mam fobię na punkcie dolegliwości żołądkowych, wyobrażam sobie zawsze,że zaraz się porzygam i czuje wtedy,że jest mi już nie dobrze przez takie wizję.

Nie wiem jak mam sobie z tym radzić :/ najgorsza jest gula w gardle, napady emocji którym towarzyszy gęsia skórka,drżenie ciała, nogi jak z waty, pocenie się i nudności... :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×