Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przyrost masy ciała po neuroleptykach i profile receptorowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie zgodziłam się na terapię zaburzeń odżywiania w szpitalu to podano mi Olzapine i Lerivon. Utyłam ze 20 kg w 2 miechy,a jakbym się zgodziła na leczenie to miałabym utyć tylko 13 kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałam też Olzapine jak cierpiałam na bulimie. Lekarka zamiast zmienić chciała mnie posłać do szpitala, ale nie wyraziłam zgody. Cudna była ta lekarka jako kobieta, ale fatalnie dobierała leki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, bodajże brałam. On podobno leczy ed. Nie mogłam się na nim głodzić bo miałam okropne skutki uboczne. Po jednodniowej głodówce czułam się jakbym miesiąc nie jadła. Nie mogłam też spac, a jak zjadłam w dzień zasypiałam.. Okropnie go wspominam

 

-- 26 lis 2013, 15:41 --

 

Ja mam skłonności do spadków cukru i przy głodówkach to się zaostrza.

Nie krytykujcie, proszę, głodówek. To był okres ostrego ed.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, Dark Passenger nie zmieniłam nawyków żywieniowych, ograniczając radykalnie spożywane posiłki, chodząc ponad 14km dziennie udało się mi zatrzymać wagę. To było od flupenu. W ulotce jak byk jest napisane że może powodować wzrost masy ciała.

 

-- 04 kwi 2014, 07:03 --

 

PJT, Dark Passenger nie zmieniłam nawyków żywieniowych, ograniczając radykalnie spożywane posiłki, chodząc ponad 14km dziennie udało się mi zatrzymać wagę. To było od flupenu. W ulotce jak byk jest napisane że może powodować wzrost masy ciała, może nie jest to częste ale u mnie tak było, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×