Skocz do zawartości
Nerwica.com

samochody


Kalebx3 Gorliwy

Rekomendowane odpowiedzi

*jeżdzą za mną samochody*

 

Jeżdzą za mna samochody

jeżdżą w koło mojej głowy

z przyciemnianymi szybami

w środku z pociętymi gachami

 

jest ich coraz wiecej na mieście

kipię cała ze strachu ,ciało przeszywają dreszcze

podejrzewam ,że to policja ,albo gangsterzy jacyś może

Niech ktokolwiek , skończ już Boże

 

Nie mam nic na sumieniu ,

czemu mnie dręczycie ,oddajecie złemu,

ale coraz bardziej przerażają mnie te jeżdzące auta i

obserwujący kazdy mój ruch,

moje zachowanie jest nienaganne ,

 

Co mam robić,

co mam robic

CO MAM ROBIC , kurcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaleb, dostałbyś w ryj, jakbym Cię znała :roll:

Odzywka godna kibola V ligi.

 

 

Kalebx3

Osobiście lubię czarny humor. Potencjał tematyczny wydaje mi się dobry, ale nad warsztatem musisz jeszcze chyba popracować, by nie było to takie niespójne i bardziej zaintrygowało odbiorcę. Powodzenia :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaleb, dostałbyś w ryj, jakbym Cię znała :roll:

Odzywka godna kibola V ligi.

 

 

Kalebx3

Osobiście lubię czarny humor. Potencjał tematyczny wydaje mi się dobry, ale nad warsztatem musisz jeszcze chyba popracować, by nie było to takie niespójne i bardziej zaintrygowało odbiorcę. Powodzenia :smile:

W końcu jakaś rozsądna wypowiedz. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EminQu, oj jestem wzruszony . Serdecznie dziekuję za BRAWA. Od jutra ( bo dzisiaj już jestem śpiący )zacznę pracować nad warsztatem .Dzięki , jeszcze raz dzięki . Tylko Ty jeden znasz się na sztuce , prawdziwej sztuce jak moja na przyklad,,,a reszta to lękowcy , lekowcy i depresjonaci.

 

Dzięki Marek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milady, czyli co, mamy robić jakiś płaszczyk protekcjonalności nad zaburzonymi ludźmi, żeby "nie kpić sobie z poważnej choroby"? Niewiele jest zjawisk bardziej sarkazmu wartych na tej planecie, jak wariackie przypadki.

PS. jeśli ktoś chce się ze mnie śmiać z moich odchyłów, proszę bardzo, ale nawet nie musicie, bo i tak zawsze wyśmiewam je pierwszy. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Mnie po prostu bardzo denerwuje, że ktoś sobie kpi z poważnej choroby, co więcej, takie kpienie może mieć swoje następstwa. Nie zaakceptuję czegoś takiego :].

 

 

Spoko , ale czemu od razu byś mi ryja obiła?

Za co -pytam się- stracil bym zęby . Za to ,że jestem poetą i piszę sobie wierszyki. Nikt i tak ich nie czyta to chociaż tu dałem,,,a Ty zaraz z pięściami .

 

-- 24 lis 2013, 21:03 --

 

jeśli ktoś chce się ze mnie śmiać z moich odchyłów, proszę bardzo,

może staniesz się dla mnie poetycką inspiracją i Twoja smutna historia :lol: , która doprowadziła Cię do tej ostatniej deski ratunku jakim jest to Forum .Kto wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kaleb, dostałbyś w ryj, jakbym Cię znała :roll:

Odzywka godna kibola V ligi.

 

Nie. Mnie po prostu bardzo denerwuje, że ktoś sobie kpi z poważnej choroby, co więcej, takie kpienie może mieć swoje następstwa. Nie zaakceptuję czegoś takiego :].

Dziedzina literatury ma to do siebie, że w większości tworzy się na abstrakcjach kojarzeniowych i słownych. Jest to norma powszechnie przyjęta.

A tak w ogóle to co powiesz chociażby o kabaretach? Tam nagminnie ktoś się z kogoś naśmiewa i ironizuje z ludzkich(często też i psychicznych) defektów? Nazewnictwo medyczne, jak również symptomy chorobowe nie mają własności zastrzeżonej. Bezosobowo można sobie z nimi zatem robić co się komu podoba. Tak jak i ze słowem stolec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to co powiesz chociażby o kabaretach?

Odpowiem tak , jeśli ktos potrafi rozśmieszyć nas do łez ,to jest dla mnie ARCYMISTRZEM. Nie ważne czy to kabaret , wiersz , film , teatr ( polecam " kolację dla Głupca ",w życiu sie tak nie śmiałem ;) ). Dzisiejsze kabarety są w większości nudne i małopociągasjące ,ale zdarzają sie perły . Piękne są te chwile kiedy zatapiasz się w śmiechu , nie ma wtedy niczego co nas niszczy , choćby przez tę krótką chwilę, błogosławiona chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×