Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziewczyna mojego kolegi wyznała mi miłość


Telek18

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nigdy nie myślałem, że skorzystam z jakiej kolwiek strony. Mam dziwną sprawę. Mam nadzieje, że ktoś pomoże mi wybrać co jest dobre a co złe. Dobra zacznę od początku.

 

Mam przyjaciela, jest z dziewczyna rok. Jego dziewczyna to moja dobra koleżanka. Zawsze jak im się coś psuło to zwierzała się mi a ja zawsze starałem się pomóc dobrą radą czy słowem. Gdy coś się u nich psuło to we dwoje do mnie pisali.

 

Pewnego razu ta dziewczyna wyznaje mi miłość. Sporo z nią pisałem i gadałem. Chciała mnie pewnego razu pocałować, mówiłem tłumaczyłem jej, że tak nie należy robić bo nie mogę zdradzić przyjaciela. Ona mówi, że i tak im się psuje (fakt psuje się im związek). I tu niestety ona mi się też podoba. Bardzo dużo mamy z sobą wspólnego.Ona nie wie co robić chcę być ze mną, ja też chcę lecz nie chcę popsuć relacji z przyjacielem. Ja mam 18 lat dziewczyna 17.

 

Co robić? Niestety ciągle o tym myślę i nie wiem... może wy mi pomożecie poza tym chciałem gdzieś to wszystko napisać gdzie kolwiek, bo już szału dostawałem.

 

Jeśli przeczytaliście te "wypociny" :D To wielkie dzięki. Jeśli kto kolwiek z was może pomóc piszcie z chęcią odczytam inne posty.

 

Nie wiem czy ten post umieściłem w dobrym dziale, ale fakt jestem zdesperowany.

 

Pozdrawiam T.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telek18, Witaj na forum :D

Myślę, że skoro ta para jest Tobie w jakiś sposób bliska, piszesz, że On jest Twoim przyjacielem, to powinieneś porozmawiać z Nim o zaistniałej sytuacji.

Jest to temat delikatny, ale, jeśli chcesz się zachować lojalnie wobec przyjaciela, to porozmawiaj z Nim szczerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telek18, Nie powinieneś wchodzić w trwający związek. Tym bardziej, że w tym związku jest Twój przyjaciel. Przyjaźń wymaga szczerości, lojalności, itp.

Powinienieś porozmawiać z Twoim przyjacielem na temat jego związku z tą dziewczyną i zobaczysz, co On powie Ci na ten temat.

Dopiero, gdy tamten związek będzie całkowicie zakończony - możesz spotykać się z tamtą dziewczyną.

 

Nie rób innym tego, co nie byłoby miłe dla Ciebie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ujme to tak... prawdziwych przyjaciol miewa sie na cale zycie... a partnerzy przychodza i odchodza. Ta dziewczyna zapewne nie bedzie Twoja ostatnia. Jezeli chcesz stracic przyjaciela i nie boisz sie ze tak samo zostaniesz potraktowany...jak widac dziewczyna nie potrafi sie zachowac w porzadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, oczywiscie tym bardziej ze panna chyba mysli, ze w nastepnym zwiazku to sie bedzie jej ukladalo, znajdzie nastepnego wiernego sluchacza i pewnie znowu poleci, tym bardziej ze ma 17 lat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×