Skocz do zawartości
Nerwica.com

FOREVER ALONE


ICD-10

Rekomendowane odpowiedzi

Coz tak jak w temacie

 

Jestem osoba chora na zaburzenia lękowe i jako tako leczę poprzez leki i psychoterapie na te moje problemy. Z większym lub mniejszym skutkiem jakos to idzie

 

Ale w jednym aspekcie zawsze cos mi sie nie zgadzalo. Mam 24 lata i nigdy nie bylem w zadnym zwiazku. NIe wiem co z tym poczac. Czuje sie jak jakis odmieniec... Czy wy tez tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlaczego nigdy nie byłem w związku? Stworzyłem sobie taką listę mozliwych przyczyn takiej sytuacji:

 

1. Brak odwagi , czasami mniej czasami wiecej

2. Mało , która kobieta mi się podoba, a te co mi się podobają nie przepadają za mną

3. Wrażenie, że bliski związek z drugą osobą przyniesie mi więcej strat niż zysków

4. Zbyt niskie libido?

5. Uważanie siebie za osobę mało atrakcyjną

6. Depresyjny stosunek do życia

7. Wrażenie zdradzenia rodziców/odtrącenia przez nich z powodu znalezienia dziewczyny

8. Wrażenie upokorzenia przy zdobywaniu dziewczyny

9. Strach/poczucie zniewolenia/zmieszanie z powodu bliskością z dziewczyną

10. Nuda na randkach

11. Strach przed nie dbaniem przez dziewczyny o wlasna higienie ciala, szczegolnie miejsc intymnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym do tego dodał kolejny punkt:

obawa przed wzięciem odpowiedzialności za rodzinę czy kredyty, bo to wczesniej czy pozniiej moze nastapic

wiadomo ze mozemy zakladac ze nie chcemy miec dzieci, ale z tym moze byc roznie.

 

 

ale to wiesz to stary, to juz plany na dluzsza mete, a ja mam problemy by byc z dziewczyna , ktora kocham przez tydzien, miesiac choc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×