Skocz do zawartości
Nerwica.com

Piękne umysły czyli spam działu Schizofrenia


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

hania33, PJT, trudno tylko łapie schizy i boję się pisać, że ktoś mnie skrytykuje. Kuźwa, taki dobry humor miałam, taka pewna siebie byłam,a czuję się jakbym wcześniej była na amfie a teraz mam zjazd. :cry:

 

-- 18 lis 2013, 20:41 --

 

Nachodzą mnie często myśli, że osoba chora na schizofrenie nie powinna pchać się do życia i do społeczeństwa tylko gnić na rencie bo tak to się zawsze kończy, że wszystko robię źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, platek rozy, dzia

 

PJT, przepraszam. Myślałam o sobie. Ty sobie radzisz. Ostatnio dostałeś przecież 4 z kolokwium, a się nie uczyłeś tylko siedziałeś na forum lub czacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam kochani :*

 

Zrobiłam sobie na przekór i wysłałam maila do Burmistrza mojego miasta z prośbą o dofinansowanie jakiekolwiek do pracy jako dziennikarka bądź wydaniu tomiku. Nie wiem czy dobrze, ale poszło. Pisząc jestem śmiała. W oczy bym nie prosiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, potrzebuję pieniędzy, aparatu fotograficznego i komputera. Sprzedaje rower może za to kupię aparat. Poza tym chciałabym coś wydać. To by mnie uskrzydliło. Nie podam się, ale ciągle mam wątpliwości czy zasługuję, czy się nie ośmieszę. Na GL mówili że mam duży potencjał i wielki talent, ale tylko część moich wierszy widzieli a to nie starczy na tomik. Jako dziennikarka też jestem kiepska choć, fakt, dopiero się uczę.

 

 

Zaglądaj. Miło mi Cię poznać :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiątko, ja tez pisze :) w sumie bardziej do szuflady, problemy finansowe tez mam bo obecnie nie ejstem w stanie pracowac. I dobrze ze napisalas do tego burmistrza , zawsze warto probowac i szukac rozwiazan.I absolutnie nie mozna myslec ze sie jest do niczego bo to nie jest prawda!Powtarzam to Pawelkowi od kiedy rozmawiamy. Kasienko a skoro masz juz zdanie ze potencjal spory to tylko sie rozwijac dalej, na przekor chorobie wlasnie :*** Ja nieraz leze i rycze , jestem zalamana ale w koncu trzeba wstac prawda?;)

 

-- 18 lis 2013, 22:44 --

 

kasiątko, Stan mojego umysłu bywa tak różny, jak różne są dni, które przychodzą. Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

 

 

 

PJT, no wreszcie Mruczku :**** ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, pokaż swoje prace na forum Dziękuję za wsparcie :*

 

-- 18 lis 2013, 22:32 --

 

A tak w ogóle to chciałam rzecz, że popijam herbatkę i szykuję się do snu. Jutro muszę zabrać się za czytanie i przemyśleć wywiad-zrobić scenariusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×