Skocz do zawartości
Nerwica.com

Piękne umysły czyli spam działu Schizofrenia


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

to sie z Wami czyms podzielę...

maiłam psychoze raz w życiu trwała ok 2 tygdonie w tym czasie czekałam na miejsce w szpitalu

wydawało mi się, że jestem Angelina Jolie chodziłam smiesznie ubrana i gadałam tylko po angielsku przez tydzień , siostra wzięła mnie wtedy do siebie i myslałam ze ona jest zona prezydenta USA i rozmawia sie po angielsku, potem wyzywałam, przeklinałam, w tv widziałam siebie, zwroty skierowane do mnie, biegałam po osiedlu w samej bluzie bez bielizny

owdupęjeża, to ja jednak byłam i jestem okazem zdrowia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moje karty szpitalnej

 

 

Świadomość jasna, kontakt werbalny zachowany, afektywnie niedostosowana, napęd wyrównany, nastrój jednostajny,urojenia ksobne i prześladowcze

Przy wypisie afektywnie blada

 

To podczas pierwszego wypisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A byliście w pasach? Mnie przypieli na 24h po tym jak chciałem uciec z obserwacji, bo wydawało mi się, ze "kelnerzy" w białych kitlach szykują czarna masze. pięciu sanitariuszy nie mogło sobie dać rady ze mną, strząsalem ich jak ulegalki. Dopiero harpagan z innego oddziału mnie powalił.

Dostałem kilka szpryc w tych pasach. Pózniej był haloperidol w płynie. Rispolept, zolafren i w końcu solian.

W sumie 3 m-ce. Niezlego bałaganu na strychu. Pomimo wszelkiej maści urojen nie czułem się tak zle jak teraz w depresji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge. Brat podpity i mnie znów krytykuje, że dopraszam się towarzystwa "aż mu wstyd" i żeby nie trzymała się z kimś tam bo on jest postrzelony.

 

-- 18 lis 2013, 20:20 --

 

mam już dość :why:

na psiakach się skupię, to mówi że traktuje je jak dzieci.

już nie wiem co mam robić

co mówić jak się zachowywać

 

:why::why::why::why:

 

-- 18 lis 2013, 20:22 --

 

Nagle moja pewność spadła i się robię malutka.

Zabolało jak cholera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×