Skocz do zawartości
Nerwica.com

Piękne umysły czyli spam działu Schizofrenia


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

umuntu, to zapraszam również do komentowania

 

marwil, depresje też mam zdiagnozowaną poza tym. Też mam problem z lękiem społecznym i lękami ogólnie, ale to zaleczone lekami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałam psychoze to ciągle pisałam nic nie znaczące zdania. Choć dla mnie miały znaczenie bo to były m.in. cytaty z piosenek których słuchała,ale pisałam również przy zgaszonym świetle w szpitalu.Nie umiałam inaczej wylać z siebie tego cierpienia które miałam.

Też mieliście przymus czegoś? Pisanie czytałam to częste przy psychozie. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supernova, nie, to było co innego. Pisałam od zawsze i nawet piórem ćwiczyłam charakter pisma. Uwielbiałam i uwielbiam pisac, ale to było zupełnie co innego.

 

 

MalaMi1001, ja się zgłosiłam sama. Nawet musiałam przebłagać Mamę by pojechała ze mną do lekarza. Na okrągło ryczałam, nie mogłam się uczyć a byłam w 1 klasie LO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam schizofrenii, ale miałem ostre zaburzenia psychotyczne podobne do schizofrenii, nie pamietam jakie to F. Nie miałem głosów ale urojenia głownie ksobne takie ze hoho. Do szpitala trafiłem jako nowy Zbawiciel. Od rispoleptu miałem pierwszy raz w życiu akatyzje. Tak wogole to mam chad a psychozy dostałem od palenia zioła.

 

 

właśnie dlatego stroniłam od zioła i temu podobnych... ale żeby było ciekawiej moje rodzeństwo, które nie stroniło ma się świetnie, a ja mam depre... nie ma sprawiedliwości na tym świecie :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, Z ziolem to już od 18 lat. Najpierw dla zabawy, pózniej na depresję. Pózniej już nieważne czy dobrze czy zle. Za błędy się płaci, ale chadu nie mam od zioła. Łagodziło moje stany. Nie mogę już palić i dobrze ale gibony śnią mi się jeszcze od czasu do czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sie z Wami czyms podzielę...

maiłam psychoze raz w życiu trwała ok 2 tygdonie w tym czasie czekałam na miejsce w szpitalu

wydawało mi się, że jestem Angelina Jolie chodziłam smiesznie ubrana i gadałam tylko po angielsku przez tydzień , siostra wzięła mnie wtedy do siebie i myslałam ze ona jest zona prezydenta USA i rozmawia sie po angielsku, potem wyzywałam, przeklinałam, w tv widziałam siebie, zwroty skierowane do mnie, biegałam po osiedlu w samej bluzie bez bielizny :hide::oops:

 

-- 18 lis 2013, 18:56 --

 

PJT, kasiątko, :* kochani jesteście :105: dzis i jutro moge tu siedziec non stop bo siedze w domku chora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×