Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

PJT, Chodzą słuchy, że ponoć naszą słodką Candy chcesz za plecami Mushrooma po tajniacku przeruchać ? :D Grzyb Cię dojedzie :D Na Twoim miejscu na samą myśl o jego rychłej zemście dostałbym napadu lęku ;)

jestem zaskoczony że na forum o tak dobrej moderacji coś takiego uchodzi na sucho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, Chodzą słuchy, że ponoć naszą słodką Candy chcesz za plecami Mushrooma po tajniacku przeruchać ? :D Grzyb Cię dojedzie :D Na Twoim miejscu na samą myśl o jego rychłej zemście dostałbym napadu lęku ;)

jestem zaskoczony że na forum o tak dobrej moderacji coś takiego uchodzi na sucho

 

 

Widocznie az taka dobra niestety nie jest :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, Tego pewnie musiałeś przeoczyć :D :

 

Candy14, Nie miało śmieszyć :P

 

BTW. A co ? Poskarżysz się Mushroomowi - pasjonatowi Twego już spróchniałego piździcha (w końcu w co drugim poście nieustannie podkreślasz, jakaż to wielka przepaść wiekowa Was dzieli :P) ? :D

 

Dobra, dobra - bo jeszcze zaczniesz mnie tu przekonywać, że jesteś bardziej wilgotna, niż to sobie wyobrażam :D

 

HAHAHA :P

 

ZŁO !!! ZŁO !!!! ZŁO !!!!! :D

 

Edit.

 

"Banem mu, banem !!! " ;)

 

:D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PJT, Chodzą słuchy, że ponoć naszą słodką Candy chcesz za plecami Mushrooma po tajniacku przeruchać ? :D Grzyb Cię dojedzie :D Na Twoim miejscu na samą myśl o jego rychłej zemście dostałbym napadu lęku ;)

jestem zaskoczony że na forum o tak dobrej moderacji coś takiego uchodzi na sucho

 

 

Widocznie az taka dobra niestety nie jest :bezradny:

:mhm: bo trolle usłyszą ;)

 

-- 02 gru 2013, 16:48 --

 

Mushroom, Tego pewnie musiałeś przeoczyć :

jeszcze lepiej, widzę że poziom forum leci na łeb na szyję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×