Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nawałki


tiktalk

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że nasi kopacze wystąpili z logo WOŚP na ramieniu.

No właśnie , a co to za kompamija ?

Owsiak jeszcze im potrzebny ,by wbijali gole ?

To co wczoraj pokazali Ci podwórkowi arcymistrze przechodzi ludzkie pojęcie .

Cały stadion w pewnym momencie śpiewał "Co Wy robicie ?"

Żeby 40 milionowy kraj nie umiał zebrać 11 ludzi , którzy wiedzą jak kopać piłkę i strzelać bramki ?

Do tego u siebie , z 42 tysięczną widownią . H+uj i Nędza sama ! A dopiero będzie Prwadziwa jak się sponsorzy zaczną wycofywać.

Cały sytem szkolenia od ligi okregowej musi w tym kraju nawalać , skoro dzieja sie takie szopki jak wczoraj.

Przecież pierwsza bramka to popis debilizmu , każdy szanujący się klub złapał by tych słowackich cieci na pułapkę ofsajdową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z nowym selekcjonerem obejrzałem mecz, czego od dawna nie robiłem.

Z tego co widziałem to na razie jest podobnie jak za kadencji Smudy i Fornalika.

Słowacja nie ma dobrego składu. Potencjał podobny do Polski, dwóch świetnych graczy w dobrych klubach (Hamsik i Skrtel), reszta to podobne grajki jak u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dopiero będzie Prwadziwa jak się sponsorzy zaczną wycofywać.
no własnie się dzieje Orkiestra nie ma nic do stracenia:) a ci co zarabiaja szybko się popchytają że to samobój:]

ale trenerio przynajmiej był odważny, zacciagnął chłopaków z górnika, za odwagę 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudu nie było taka sama bryndza a może nawet gorsza niż za Fornalika, dobrze że się tylko 0:2 skończyło bo Słowacy chyba 3 setki zmarnowali. A zawodnicy z polskiej ligi to chyba tylko w polskiej cienkiej jak barszcz lidze mogą wyróżniać, bo na arenie międzynarodowej to se nie radzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Europie nie ma tak słabej drużyny jak Polska w przeliczeniu na ludność mieszkańców 38 mln a ogrywają nasz paro milionowe kraje, a nawet kilkuset tysięczne jak Czarnogóra. Nawet w takiej mroźnej Islandii o liczebności Gdyni walczą w barażach o awans do mundialu. W 2016 w ME powiększą liczbę drużyn do 24 a i tak Polacy pewnie nie wejdą. Może ratunkiem byłoby wpuszczenie do nas chord murzynów, arabów, Albańczyków czy Jugosłowian oni teraz stanowią o sile Belgii, Szwajcarii, Szwecji, Francji( ale tylko zawodnicy bo drużyna kiepsko przędzie) no ale chyba nie warto tylko dla sportu tego robić bo problemy z nimi większe niż pożytek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzięli Irlandię bo im się wygrywało z nimi ostatnimi czasy, oby teraz ich szczęście opuściło, nie lubię tych kopaczy kartofli, a jak dziś zobaczyłem książkę o Lewandowskim w sklepie dla idiotów, jakiegoś pismaka sportowego bodajże, z większą ilością zdjęć niż tekstu, prawie się śmiałem sam do siebie :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wzięli Irlandię bo im się wygrywało z nimi ostatnimi czasy, oby teraz ich szczęście opuściło, nie lubię tych kopaczy kartofli, a jak dziś zobaczyłem książkę o Lewandowskim w sklepie dla idiotów, jakiegoś pismaka sportowego bodajże, z większą ilością zdjęć niż tekstu, prawie się śmiałem sam do siebie :>

Lewandowski prawie jak JP II :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że to nawet nie jest książka, żadna autobiografia, jak Ibrahimovic'a czy innych znanych piłkarzy, zresztą Lewandowski nie zasłużył sobie jeszcze na coś takiego bo niewiele tak naprawdę osiągnął w porównaniu do nich. To jest nędzna próba zarobku na kilku osławionych występach Lewandowskiego w LM, pełno zdjęć, wywiady- nie jestem pewien nawet czy autora tego 'dzieła', czcionka takiej wielkości jak w książkach do 3 klasy podstawówki. Rozumiecie? Ibrahimovic wypuścił książkę, więc napiszę jakiś badziew o Lewandowskim, kupią kibice spragnieni własnego polskiego bohatera :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×