Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depilowanie miejsc intymnych u mężczyzn


rafzap

Czy mężczyźni powinni depilować miejsca intymne  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mężczyźni powinni depilować miejsca intymne

    • Tak (jestem kobietą)
      17
    • Tak (jestem facetem)
      12
    • Nie (jestem kobietą)
      9
    • Nie (jestem mężczyzną)
      7
    • Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia (jestem kobietą)
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Aurora92,
a jej pokonanie jest niemożliwe naturalnymi metodami pomimo najszczerszych chęci ;)

To co to za naturalne metody stosujesz? Są jakieś w ogóle. Myślałem, że zarost w tych okolicach jest jedynie czymś naturalnym, a wszelkie sposoby jego usunięci a już nie.

Jak to jakie? :P Te metody to depilacja, ale nie daje żadnych skutków. To jak walka z wiatrakami. ;)

jednym z moich marzeń jest bycie na tyle bogatą, abym mogła sobie zafundować depilacje laserową całego ciała :DD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

jednym z moich marzeń jest bycie na tyle bogatą, abym mogła sobie zafundować depilacje laserową całego ciała :DD

Ojej, to jedno z moich największych marzeń :D Zaraz po dostaniu się na wymarzone studia i obronieniu licencjatu :D Tylko dlaczego to tyle kosztuje?! :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednym z moich marzeń jest bycie na tyle bogatą, abym mogła sobie zafundować depilacje laserową całego ciała :DD

Ojej, to jedno z moich największych marzeń :D Zaraz po dostaniu się na wymarzone studia i obronieniu licencjatu :D Tylko dlaczego to tyle kosztuje?! :why:

próbowałam już WSZYSTKIEGO, kiedyś wierzyłam jeszcze w wosk, ale pierwszy zabieg był ostatnim, wyłam z bólu przez następne kilka dni :why: laser to moja ostatnia nadzieja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

próbowałam już WSZYSTKIEGO, kiedyś wierzyłam jeszcze w wosk, ale pierwszy zabieg był ostatnim, wyłam z bólu przez następne kilka dni :why: laser to moja ostatnia nadzieja

Dla mnie też. Tak jak wosk można stosować np. na nogi, tak nie wyobrażam sobie nakładać go na miejsca intymne czy pachy :? To zbyt wrażliwe miejsca. A dla kogoś, kto nie ma już siły na walkę z włosami, najlepszym wyjściem byłaby depilacja laserowa... Byłaby, gdyby nie kosmiczna cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wosk można stosować np. na nogi, tak nie wyobrażam sobie nakładać go na miejsca intymne czy pachy :? To zbyt

ja chciałam zrobić sobie depilację brazylijską, dałam radę tylko kilka centymetrów wzgórka łonowego, porażka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Tak jak wosk można stosować np. na nogi, tak nie wyobrażam sobie nakładać go na miejsca intymne czy pachy :? To zbyt

ja chciałam zrobić sobie depilację brazylijską, dałam radę tylko kilka centymetrów wzgórka łonowego, porażka :lol:

Do mnie depilacja brazylijska nie przemawia. Albo wszystko, albo nic :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92,

A po co Ci laserowa całego ciała jak i tak przecież nikt Cie nie chce? ;)

Bo będę się czuła lepiej i pewniej sama ze sobą? ;) A z pewnością siebie może kogoś przyciągnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UnityMitford,

Napisałem tak, bo Aurora sama to często powtarzała. A słodki to jestem, tak czy siak 8)

 

Aurora92,

A z pewnością siebie może kogoś przyciągnę

W końcu coś pozytywnego Twojej produkcji przeczytałem :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laser chyba nie usuwa włosów tak ostatecznie. Czy sie mylę?

wiadomo, wszystko zależy od osoby, od jej urody. ale laser usuwa raczej włosy w 100%. potrzebne jest kilka zabiegów - 4,5,6, zależy na jaką część ciała no i u każdego włosy rosną w różnym tempie. potem zabieg powtarza się jednorazowo np. raz na pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92, facet to nie jest remedium na Twoje problemy.

Dlaczego twierdzisz, że wiesz lepiej ode mnie? Wiesz jak czuje się samotna osoba? Już kiedyś prawie kogoś miałam i wiem, że byłoby lepiej. Ja sama znam najlepiej swoje potrzeby. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, facet to nie jest remedium na Twoje problemy.

Dlaczego twierdzisz, że wiesz lepiej ode mnie? Wiesz jak czuje się samotna osoba? Już kiedyś prawie kogoś miałam i wiem, że byłoby lepiej. Ja sama znam najlepiej swoje potrzeby. ;)

 

 

Zgadzam się, człowiek nie czuje się wtedy sam jak palec, facet ma działanie terapeutyczne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zgadzam się, człowiek nie czuje się wtedy sam jak palec, facet ma działanie terapeutyczne :D

 

Zbyt uogólnione. Zawsze też jest ciemna strona medalu :P Czyli, że równie dobrze może być w drugą stronę ^^

 

 

Dodajmy w takim razie - właściwy facet :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

 

 

Zgadzam się, człowiek nie czuje się wtedy sam jak palec, facet ma działanie terapeutyczne :D

 

Zbyt uogólnione. Zawsze też jest ciemna strona medalu :P Czyli, że równie dobrze może być w drugą stronę ^^

 

 

Dodajmy w takim razie - właściwy facet :smile:

Właśnie.

 

Poza tym jestem osobą, która nigdy nie miała okazji poznać nawet tej jasnej strony medalu, więc nieco inaczej na to wszystko patrzę. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×