Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depilowanie miejsc intymnych u mężczyzn


rafzap

Czy mężczyźni powinni depilować miejsca intymne  

51 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy mężczyźni powinni depilować miejsca intymne

    • Tak (jestem kobietą)
      17
    • Tak (jestem facetem)
      12
    • Nie (jestem kobietą)
      9
    • Nie (jestem mężczyzną)
      7
    • Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia (jestem kobietą)
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Gość SmutnaTęcza
lubudubu,

No właśnie, bo skoro nie lubi to się depiluje, a skoro się depiluje to gdzie widzi krzaczki?

Można też już nie mieć siły na to wszystko :D I dlatego zaprzestać depilacji. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, niech żyje naturalność? ;)

mmm, tak. Jestem juz do tego stopnia obrzydzony wszechobecnym plastikiem, retuszem, podkładem i tandetą, że takie przejawy zwyczajnej naturalności (która jest faux pas, absurd) wydają mi się sexy. :P

To Tobie by się podobały kobiety u jednego takiego reżysera występujące 100 % naturalności.

hmm? :mrgreen:

Ja mam krzakofobię, jak widzę siebie samą. :lol:
Można też już nie mieć siły na to wszystko :D I dlatego zaprzestać depilacji. ;)

Tzn? Wyglądasz tak?:

[attachment=0]dziewczynka-wilkolak.jpg[/attachment]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92,

No racja, jak nikt tam nie zagląda oprócz samego właściciela, to nic dziwnego, że pustynię w końcu porasta dżungla, bo ileż można robić to tylko dla siebie.

Chodziło raczej o to, że dżungla zbyt szybko się rozrasta, a jej pokonanie jest niemożliwe naturalnymi metodami pomimo najszczerszych chęci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

NieznanySprawca no podobnie, ale nie na twarzy na szczęście :mrgreen: Poza tym nie należy się z tego śmiać. To choroba. Kilkadziesiąt lat wcześniej i ta biedaczka ze zdjęcia byłaby niestety główną atrakcją cyrku. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92,

a jej pokonanie jest niemożliwe naturalnymi metodami pomimo najszczerszych chęci ;)

To co to za naturalne metody stosujesz? Są jakieś w ogóle. Myślałem, że zarost w tych okolicach jest jedynie czymś naturalnym, a wszelkie sposoby jego usunięci a już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92,

Kilkadziesiąt lat wcześniej i ta biedaczka ze zdjęcia byłaby niestety główną atrakcją cyrku. :(

W tych czasach również to mam miejsce, bo tacy ludzi mają problemy ze znalezieniem roboty, więc zarabiają na pokazach. Dla mnie to masakra, ale ich całe życie jest fatalne więc są zapewne zahartowani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza
Aurora92,
a jej pokonanie jest niemożliwe naturalnymi metodami pomimo najszczerszych chęci ;)

To co to za naturalne metody stosujesz? Są jakieś w ogóle. Myślałem, że zarost w tych okolicach jest jedynie czymś naturalnym, a wszelkie sposoby jego usunięci a już nie.

Jak to jakie? :P Te metody to depilacja, ale nie daje żadnych skutków. To jak walka z wiatrakami. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kręci to kogoś? Przyznać się. Ja się przyznaję :oops: . Chętnie bym spróbował. :lol:

W sumie fryzjerem okolic intymnych mógłbym zostać, wycinałbym jakieś fantazyjne wzorki, kręcił mikro dredy nad łechtaczką, albo zrobił emo-grzywkę szparce. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×