Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja a mowa/wzrok/słuch/smak


kamcia

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze...mi lekarz stwierdził -0,25...niby niewiele,jednak widze mgłe z daleka...myslicie, że lecząc się może być gorzej?...bo tak się zastanawiam czy już wykupywac okulary czy jeszcze się wstrzymać ;)

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 11:28 am ]

A czy lecząc się zauważyliście, że częsciej chorujecie na gardło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także mam problemy z mową/wymową. Tzn. mam wrażenie, że język mi sztywnieje, czasami mówię za szybko, czasami niewyraźnie, nie mogę się wysłowić, jąkam się itp. Co by mogło pomóc? A logopeda?

Może jestem introwertyczką? Może mam fobie społeczną? Nie mam pojęcia, ale to na pewno ma coś wspólnego ze stresem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi czy objawem depresji moga być zmeczone oczy strasznie przez cały czas, mam taki objaw ze nie chce mi sie nawet ich otwierać, do tego mroczki przed oczami ze ciezko mi patrzec czytac , moja cala uwaga sie skupia na oczach ciezko mi strasznie z tym,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś byłem u takiego psychiatry że trzymał mnie niecałe 5minut bez wysłuchania mnie i już przepisał mi leki nie mówiąc mi nawet co mi jest.Po tych lekach wnet odkorkowałem.Dopiero później żona zaprowadziła mnie do mądrego psychiatry,który przebadał mnie dogłębnie.Cierpiąc na depresje można mieć nie tylko chorą duszę,możemy odczuwać fizyczne objawy.Poza tym co napisałem można czuć swędzenie skóry,mocne bicie serca,uczucie słabości......Ja zanim trafiłem do psychiatry odwiedziłem lekarzy różnych specjalności :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×