Skocz do zawartości
Nerwica.com

<<<Organizacja konkursów-wasze pomysły!<<<


khaleesi

Rekomendowane odpowiedzi

Lilith, spoko, tylko, że reszta moich też nie przejdzie, nie chce mi sie pisać zasad bo jestem leniem :mrgreen:

Ḍryāgan, ma dobre pomysły, lepiej niech zostaną te dwa Jego, poza tym za dużo by było konkursów jak na jeden raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy będą chętni, ja akurat się nie piszę na taki konkurs :smile:
mógłbyś mieć spore szanse, choć podobaja mi się też awatary subtelne, jak u flossy i współuzalazeżnionej

edycja: INTEL1 ma też bardzo "mocny" awatar, do tego dysponuje pełnią praw autorskich do obrazka 8)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak, organizujemy kolejną edycję? :D
Chętnie wezmę udział w konkursie "Mistrz Awatara", aktualnie mam ustawione zdjęcie mojego autorstwa 8)

 

Konkurs na najlepszy podpis - może komuś przypadnie do gustu?

Odgrzeję jeszcze mój stary pomysł na forumowy konkurs: na użytkownika będącego największym walorem terapeutycznym :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nic nie stoi na przeszkodzie by wystartować z konkursami na usera z największym walorem terapeutycznym i mistrza awatara , najwyżej będzie przypał i nikt się nie zgłosi , nic się nie stanie przecież.

Lilithka, do roboty, tworzyć tematy a nie ociągać się :pirate:;)

Lunaa, też ustawiła piękny awek i już sam nie wiem na kogo głosować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się dlaczego tutaj nie organizujecie konkursów prócz na Miss i Mistera forum? 

Z tego co zauważyłam w poprzednich latach się odbywały i nawet cieszyły popularnością.

Chciałabym zgłosić swoją propozycję na najsympatyczniejszego użytkownika, na najciekawszy avek, najciekawsze nick..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, exodus! napisał:

robimy to w formie zgłoszeń zakładając nowy wątek w "poznajmy się", chętni wzięcia udziału zgłoszą się sami, parę słów odnośnie tematyki i terminu zgłoszeń. Nagrodą będzie nadanie specjalnej rangi...!

Okej, pomyślę i zajmę się tym 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, exodus! napisał:

no i spoko, to kiedy zaczynasz? ;)

 

Teraz to chyba gdy konkurs literacki się zakończy...nie będę wchodzić koleżance w drogę. Dziś mam wolny dzień chciałam utworzyć konkurs ale się trochę spóźniłam. Jednak na wszystko przyjdzie czas ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, exodus! napisał:

no jak uważasz, chociaż myślę, że to nie będzie kolidować, bo twój konkurs jest o czymś co już jest, czyli avatar ..

 

18 minut temu, Aurora88 napisał:

Też myślę, że @Lunaa by mogła spokojnie zacząć swój konkurs, z jakimś dłuższym terminem naboru ;) 

 

Skoro nie widzicie przeciwwskazań ogłoszę nabór dzisiaj 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×