Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

"Prawdziwa kobiecość" i "prawdziwa męskość"

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Luktar, Vitamina A.

Spala mózg i kalorie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Rotten udzielił praktycznej rady, trzeba przyznać :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rozmiar 38 - 40 jest nie do przyjęcia!

no prosze cie 38 to jeszcze zadna nadwaga :f

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wedle doktryn wywodzących się z XIX wieku, "prawdziwa kobiecość" składa się z czterech podstawowych cech:

Kiedyś też palono czarownice/wróżbitów na stosie. Dziś za usługę im się płaci lub zatrudnia w tv. ;)

Interpretacji kobiecości, czy męskości jest tyle, ile ludzi na Ziemi. I tylko to ewentualnie jest normalne. Są mężczyźni którzy za szczyt kobiecości uważają Krupę i jej słodko-idiotyczny sposób na życie, są też tacy, którzy za prawdziwą kobietę uważają jedynie te niewiasty, które zajmują się domem, rodzą dzieci i nie myślą o pracy zawodowej. Osobiście znam natomiast faceta, który poziom kobiecości rozpatruje w kategoriach natężenia siły psychicznej względem mężczyzn, czyli im bardziej ostra( ciągnąca za sobą za kłaki sznur wystraszonych "penisów" ) tym wiarygodniejsza jako płeć żeńska.

IMO kobiecość, męskość to pojęcia abstrakcyjne. To sztucznie wytworzone twory, które decydują jedynie o zwykłych preferencjach (wyglądzie, osobowości) którymi kieruje się dany człowiek przy wyborze partnera.

Ktoś może stwierdzić, że dla niego szczyt męskości to facet z fujarą min 20cm. Równie dobrze można opisać kolor i długość włosów w ramach takich preferencji. Ktoś inny może uznać, że tylko facet, który zje żywą tarantulę i gołymi rękami zabije niedźwiedzia osiągnie apogeum męskości. To wszystko nic innego jak wygląd lub charakter. Logicznie myśląc kobieta przecież zawsze będzie kobietą z jakąś tam swoją kobiecością, a mężczyzna mężczyzną z jakąś tam swoją własną męskością. I tego nic nie podważy. Nawet zmiana płci. Wystarczy spojrzeć na Grodzką( i nie chodzi tu jedynie o wygląd)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dziś jednak potwierdziły się moje obawy iż kobieta nawet z lekką nadwagą przestaje być kobietą! Ostatni facet skasował mnie faktem iż jednak coś ma do moich kilogramów. Brat zawsze powtarzał, że skoro przed ślubem baba krągła to co będzie po... a dziś kumpel, któremu chciałam się wyżalić, powiedział że może być z kobietą mentalnie blisko ale jak zobaczy w łóżku oponę to... nic z tego nie będzie. A więc drogie panie. Zrzucamy kg! Rozmiar 38 - 40 jest nie do przyjęcia! Ma być a la Ania Rubik, koniec i kropka!

Luktar, czasem mam wrażenie, że spotykasz się z samymi dupkami.

No bo kurde, jak im się aż tak nie podoba to na cholerę się umawiają? I jeszcze się czepiają? Jak mi się coś serio nie podoba, to w to nie wchodzę i tyle, a nie po kimś jadę, bo gusta są naprawdę różne ;].

W ogóle wyobraźcie sobie sytuację; gość odrzucił laskę, no bo gruba etc, a ona ogólnie laska była - parę miesięcy później mu mina rzednie, jak zobaczył ile zrzuciła i jak wygląda :mrgreen: .

Mój kolega kiedyś powiedział, że nie zwraca uwagi na rzeczy w kobietach, które są modyfikowalne.

Btw 38-40 jak ktoś ma kobiecą figurę jest super.

Ja góry noszę 34-36, a dołu to już ledwo w 36 włażę, a 38 z kolei dużawe, ale ja nie mam jakiejś ultra kobiecej figury, dlatego zrzucam z dołu, bo mnie wkurza że 90 % spodni jest za mała w nogach i wyglądam jak napompowana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

EmInQu,

IMO kobiecość, męskość to pojęcia abstrakcyjne. To sztucznie wytworzone twory, które decydują jedynie o zwykłych preferencjach (wyglądzie, osobowości) którymi kieruje się dany człowiek przy wyborze partnera.

to są pojęcia abstrakcyjne, zmienne w różnych kulturach, ale mają bardzo duży wpływ na empiryczną rzeczywistość, nie chodzi tylko o wybór partnera.

W ogóle wyobraźcie sobie sytuację; gość odrzucił laskę, no bo gruba etc, a ona ogólnie laska była - parę miesięcy później mu mina rzednie, jak zobaczył ile zrzuciła i jak wygląda

może zrzuciła bo on ją rzucił, więc nie miał możliwości być z chudą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
dziś jednak potwierdziły się moje obawy iż kobieta nawet z lekką nadwagą przestaje być kobietą! Ostatni facet skasował mnie faktem iż jednak coś ma do moich kilogramów. Brat zawsze powtarzał, że skoro przed ślubem baba krągła to co będzie po... a dziś kumpel, któremu chciałam się wyżalić, powiedział że może być z kobietą mentalnie blisko ale jak zobaczy w łóżku oponę to... nic z tego nie będzie. A więc drogie panie. Zrzucamy kg! Rozmiar 38 - 40 jest nie do przyjęcia! Ma być a la Ania Rubik, koniec i kropka!

Luktar, czasem mam wrażenie, że spotykasz się z samymi dupkami.

No bo kurde, jak im się aż tak nie podoba to na cholerę się umawiają? I jeszcze się czepiają? Jak mi się coś serio nie podoba, to w to nie wchodzę i tyle, a nie po kimś jadę, bo gusta są naprawdę różne ;].

:brawo:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja góry noszę 34-36, a dołu to już ledwo w 36 włażę, a 38 z kolei dużawe, ale ja nie mam jakiejś ultra kobiecej figury, dlatego zrzucam z dołu, bo mnie wkurza że 90 % spodni jest za mała w nogach i wyglądam jak napompowana.

U mnie odwrotnie..dól 36 gora 42 bo inaczej splaszcza cycki. Jakie ro jest upierdliwe :roll: Nigdy nie moge dobrac stroju kapielowego bo jak miseczka dobra to gaciami dwa razy moge sie zawinac. Kurtki jak sie dopinaja w cyckach to odstaja w pasie o 2 rozmiary.

Juz duzo lepiej miec rozmiar 38/40 ale proporcjonalny. Poza tym to sa standardowe kobiece wymiary wiec nie wiem Luktar o co chodzi tym facetom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No chyba już tak się czują zdominowani przez kobiety (większość facetów, którzy mają jakieś ale co do kilku nadprogramowych kg to są jakieś zniewieściałe mośki. Ostatni ex właśnie taki był, wydelikacony, mieszkający z rodzicami i niebuchający testosteronem. Nigdy nie spotkałam typowo męskiego odpowiednika płci przeciwnej, który zamiast ślinić się na bujne kształty wybrzydza, że wolałby kaloryfer Ewy Chodakowskiej - nieprzypadkowe nazwisko, ono padło wczoraj apropo ideału kobiecej sylwetki), że już czepiają się głupot - ale jak to mówią tonący brzytwy się trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja co prawda cwicze miedzy innymi cwiczuulam z Chodakowska ale kaloryfer jak juz to u faceta.. u kobiet mi sie srednio podoba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja również ćwiczę(rurka) i biegam. Oczywiste jest, że nikt się nie powinien zapuszczać dla własnego zdrowa psychicznego i mentalnego. Ale ja wiecznie oscyluje między rozmiarami 38-42 bo jak pofolguję z jedzeniem to momentalnie tyję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

ja zawsze budową ciała przypominałam bardziej Beyonce niż Kate Moss i nigdy żaden facet nie miał zastrzeżeń

wystarczy dobrze eksponować to co jest tego warte i chodzić z podniesionym czołem ;)

kiedyś, będąc znacznie młodszą, pozwoliłam się rówieśniczkom wepchnąć w kompleksy, przyszedł czas, kiedy ja nie narzekam na brak zainteresowania płci przeciwnej, a one nadal wpychają staniki watą :mrgreen:

nie można sobie pozwolić zniszczyć samooceny przez niedowartościowane koleżanki czy pierwszego lepszego frajera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zamiast ślinić się na bujne kształty wybrzydza, że wolałby kaloryfer Ewy Chodakowskiej - nieprzypadkowe nazwisko, ono padło wczoraj apropo ideału kobiecej sylwetki
Luktar, no to niech spierdala do Chodakowskiej, jak ma takie wymagania :? a propos tej ostatniej, mój facet jak ją zobaczył to zajęczał "ale brzydka kobieta" O-o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Bo Chodakowska to brzydka kobieta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Choodakowska ma dziwną facjatę, taki jakiś męski pierwiastek. Beyonce mi się tez totalnie nie podoba. Jakoś tak wole normalne, swojskie dziołchy ; >

A jak to mantruje NieznanySprawca wcięcie w talli jakieś musi być. Wtedy spory tyłek, trochę brzucha, czy inna fałdka nie robi *normalnemu* facetowi problemów. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

A moim zdaniem Beyonce jest fajna pod względem figury i jest mega kobieca, ale niezbyt gustuję w kobietach z ciemną karnacją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Purpendicular, zgadzam się. sylwetka super, ale uroda/karnacja zupełnie nie w moim guście. 8)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Monica Bellucci w "Malenie" :105:

mimo, że sama jestem szczupła, to jednak dobrze jest, gdy kobieta ma troszkę krągłości ale nie rodem z rubensowskich portretów. Typy Anji Rubik przerażają mnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A moim zdaniem Beyonce jest fajna pod względem figury i jest mega kobieca, ale niezbyt gustuję w kobietach z ciemną karnacją.

Beyonce jest mega sexowna!! mrrrau!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Beyonce jest mega sexowna!! mrrrau!

bogini :105:

i wyciągnęła mnie z kompleksów poniekąd :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
bogini :105:

Wut?!

Monica Bellucci w "Malenie" :105:

mrrrr. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi