Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

"Prawdziwa kobiecość" i "prawdziwa męskość"

Rekomendowane odpowiedzi

hobbyturysta, nieprawda ! Bo jak abstynent ( niekoniecznie seksualny :mrgreen: ) to już nie chłop ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Życie to krew,pot i łzy:-)

Niektórzy lansują się na macho-a realnie pi..dy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wolfx, ci macho to są najgorsi :time: Ja stawiam na naturalny wdzięk :105:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Macho, a jak przychodzi co do czego kulą ogon i ucieczka z pola bitwy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wolfx, bo to tylko poza, siłka, a we łbie najczęściej pusto :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dla mnie te cechy prawdziwych kobiet i mężczyzn to bajki dla podatnych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
LadyMarmolade, mnie się też tak wydawało. Jak Ci z tym dobrze, to nie wczytuj się za bardzo w niektóre posty i unikaj mocniejszych doznań wzrokowych na co dzień. Ale gwarancji na nieprzemijającą aseksualność nikt Ci nie da ... podobno niektóre psychotropy mogą w tej materii dużo pomóc, jak ktoś ma potrzebę lub ochotę faszerować się prochami. Ale tak z wyboru tabsy żreć, to jak dla mnie głupota.

Zaglądałaś już na forum dla asów ? Ja patrzyłam raz, ale to nie to, co nasze :bezradny:

Ja zauważyłem, że dla problemów seksualnych forum dla asów jest bardziej tolerancyjne niż to forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
prawdziwy facet pachnie potem, wódzią i papieroskami 8)
... i burakiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja zauważyłem, że dla problemów seksualnych forum dla asów jest bardziej tolerancyjne niż to forum.
Bez przesady. Dużo było tu wątków o problemach seksualnych i sporo osób dostało porady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bez przesady. Dużo było tu wątków o problemach seksualnych i sporo osób dostało porady.

Nie przesadzam, po prostu nie wiesz, że ja i jeszcze jedna osoba (nie napiszę kto, bo nie wiem, czy ta osoba sobie tego życzy) dostaliśmy dużo postów z treścią bierno-agresywną z powodu mocno "wykolejonej" sfery seksualnej. Na forum dla asów użytkownicy byli dla mnie tolerancyjni i w ogóle nie zauważyłem żadnych ataków na kogoś z powodu jego dziwactw, obojętne czy był stricte aseksualny, czy nie, lecz miał różne problemy w sferze seksualności.

Tu na forum dostają porady osoby, pod warunkiem, że ich problemy seksualne nie są mocno nietypowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Nie przesadzam, po prostu nie wiesz, że ja i jeszcze jedna osoba (nie napiszę kto, bo nie wiem, czy ta osoba sobie tego życzy) dostaliśmy dużo postów z treścią bierno-agresywną z powodu mocno "wykolejonej" sfery seksualnej. Na forum dla asów użytkownicy byli dla mnie tolerancyjni i w ogóle nie zauważyłem żadnych ataków na kogoś z powodu jego dziwactw, obojętne czy był stricte aseksualny, czy nie, lecz miał różne problemy w sferze seksualności.

Tu na forum dostają porady osoby, pod warunkiem, że ich problemy seksualne nie są mocno nietypowe.

Bo ciężko poradzić coś sensownego, jak się słyszy, że podniecają go fekalia, a jego ideałem jest niepokalana dziewica Maryja i taką chciałby mieć żonę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Jak ja napisałem,że kobieta musi mieć włosy łonowe.To mnie wyśmiano :?

A jak nie ma to co, nie jest kobieta?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
No to nie tak,ale fajnie by miała :D

Każdy ma prawo mieć swoje preferencje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na wiadomości o treści takiej, a nie innej nie należy w ogóle zwracać uwagi. To osoby, które je piszą mają problem. To tak przy okazji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 22.08.2016 o 23:31, Gość napisał:

Bo ciężko poradzić coś sensownego, jak się słyszy, że podniecają go fekalia, a jego ideałem jest niepokalana dziewica Maryja i taką chciałby mieć żonę.

Teraz myślę, że w sumie prawda, że ogólnie mówiąc ciężko poradzić coś sensownego na skrajnie nietypowe problemy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim ideałem kobiety wciąż jest Niepokalana Dziewica Maryja. Ona jest całkowicie aseksualna i nawet nieromantyczna. Nie jest jak żona nawet dla Swojego męża. Jest ucieleśnieniem słowa "matka". Niesłychanie piękna to Niewiasta!

Chciałem zwalczać swoje dziwne problemy seksualne. Miałem rozpoznanie innych zaburzeń preferencji seksualnych (F65.8) i kilka wizyt u seksuologa. Dla mnie każde preferencje seksualne są złe, nawet te normalne, związane z naturalnym aktem małżeńskim. Mimo tego, że nie brakuje mi seksu (w ogóle go nie mam), mam poważną potrzebę posiadania żony. Moja natura chce większej intymności niż w przypadku kontaktów z ładnym kotem czy nawet Maryją. Dopuszcza akt małżeński dla prokreacji, chociaż, jeżeli miałbym go kiedyś odbyć, to wolałbym mieć go bez przyjemności seksualnej, zwłaszcza orgazmu. Tępię swoje zaburzone upodobania seksualne. Mam "potrzebę" kontaktu z tym, co stanowi treść tych upodobań, ale bez doświadczania podniecenia seksualnego czy przyjemności seksualnej przy tym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawdziwa kobieta szanuje swoje ciało, kocha siebie, troszczy się o siebie ale i o innych których kocha czy szanuje. Zna swoją wartość, nie musi nic udowadniać nikomu ani ubiorem, ani czynami a zwłaszcza ponizajacymi godność kobiety. Prawdziwa kobieta nie wstydzi się też swojej seksualnosci, lubi się ładnie ubierać, być kobietą, podkreślać swe atuty. Prawdziwa kobieta jednak nie jest wyniosła i bez serca, a wg mnie jest dość emptyczna i zwaza na innych, nie jest pogardliwa. 

Prawdziwy mężczyzna kocha siebie, dba o siebie (i nie jest to wyraz cioty, geja) nie interesują go takiego niskiego lotu teksty. Zna swą wartość, jeśli potrzebuje używa dostępnych kosmetyków, i innych rzeczy. Prawdziwy mężczyzna umie być i elegancki i zbuntowany. Wie z natury że nie jest całością, i tak jak kobieta szukają siebie nawzajem. Prawdziwy mężczyzna nic nie musi udowadniać otoczeniu, z Iloma spał, ilu pobił, ile wypił. Po prostu obie plcie szanują swój czas, życie i bliskich. Co nie znaczy że muszą być tak skromni jak myślicie. Każdy czasem chce się wyszalec, ale można robić to bez tracenia godności. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawdziwa kobieta,nie widzi wszędzie molestowania i seksizmu.Ja ja pogłaszczę i poklepie koleżanki.Nie lecą do mediów.Że,są molestowane.A jak kolega 51 lat.Opowie dowcip o sexie.Dziewczyny się śmieją.I nie oskarżają nas normalnych facetów o seksizm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawdziwa kobieta jest mądra, spokojna, ma klasę i kulturę osobistą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.10.2019 o 19:45, needsomesleep napisał:

Prawdziwa kobieta szanuje swoje ciało, kocha siebie, troszczy się o siebie ale i o innych których kocha czy szanuje. Zna swoją wartość, nie musi nic udowadniać nikomu ani ubiorem, ani czynami a zwłaszcza ponizajacymi godność kobiety. Prawdziwa kobieta nie wstydzi się też swojej seksualnosci, lubi się ładnie ubierać, być kobietą, podkreślać swe atuty. Prawdziwa kobieta jednak nie jest wyniosła i bez serca, a wg mnie jest dość emptyczna i zwaza na innych, nie jest pogardliwa. 

Prawdziwy mężczyzna kocha siebie, dba o siebie (i nie jest to wyraz cioty, geja) nie interesują go takiego niskiego lotu teksty. Zna swą wartość, jeśli potrzebuje używa dostępnych kosmetyków, i innych rzeczy. Prawdziwy mężczyzna umie być i elegancki i zbuntowany. Wie z natury że nie jest całością, i tak jak kobieta szukają siebie nawzajem. Prawdziwy mężczyzna nic nie musi udowadniać otoczeniu, z Iloma spał, ilu pobił, ile wypił. Po prostu obie plcie szanują swój czas, życie i bliskich. Co nie znaczy że muszą być tak skromni jak myślicie. Każdy czasem chce się wyszalec, ale można robić to bez tracenia godności. 

To są ideały, które trudno osiągnąć zwłaszcza zaburzonym psychicznie, a nie wyznaczniki  męskości czy kobiecości. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi