Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Wrocław i okolice] Dziewczę kompatybilne


Gość Reiben

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem do końca czemu to piszę...że tak 'optymistycznie' zacznę hłeh.

Pewnie będę tworzył to przez całą noc starając zawrzeć coś sensownego a w rzeczywistości wyjdzie mi tylko nocny bełkot do laptopa :lol:

Prawdę powiedziawszy nie bardzo wierzę w sens takich wirtualnych ogłoszeń, nigdy tego nie robiłem i nie miałem zamiaru, to nawet sprzeczne z moją w rzeczywistości cichociemną i niełatwą w interakcjach postawą/osobowością, którą reprezentuję ostatnimi dłuższymi czasy (odkąd popieprzyło się z procesorem).

Ale cóż, może się trochę oszukuję, albo i nie trochę, tylko nie potrafię tego przyznać...najlepiej jednak będzie jak przyjmiecie, że zakładam topic z przymrużeniem oka/z nudów/ciekawości/dla solidarności z tutejszymi singlami, prawiczkami (choć ja już po hoho!!!11 :yeah::lol: )...itd. itp.../.../dziki seks bez zobowiązań 8)

Pisząc coś do rzeczy może w końcu...pomyślałem, że nie zaszkodzi i może fajnie by było poznać dziewczynę tu z forum ze swoich terenów, niezależnie od stażu i ilości postów na forum. W celach szeroko pojętych, zależnie jak to wyjdzie, jakie uda się nawiązać stosunki, jakie są potrzeby, pragnienia np. sseee...^^ Nie dobra, żartuję, koniec z tym bo jeszcze Renata Beger do mnie napisze.

Nie wiem w zasadzie co mam o sobie napisać, kiepsko u mnie z reklamą, lepiej mi idzie odstraszanie, wiem, że powinienem był zajrzeć do rottena jak sklecić dobrą bajerę ale jak zwykle mi się nie chciało. Jestem chyba trochę jak Batman... lubię mrok, czarne wdzianka, ukrywać tożsamość, pojawiać się i znikać...co ja pierdolę facepalm.gif

Jestem normalnym, ułożonym, miłym facetem...nie, to też nie. Wiem, jestem nawet dość normalny jak na standardy forum więc nie powinnaś narzekać 8)

 

//sprawa się rypła bo wykonałem jakiś dziwn ruch myszką i mi się klikło 'wyślij', toteż na razie na tym poprzestanę, a cdn.

 

-- 06 lis 2013, 06:38 --

 

co to za brak możliwości kasacji ;/ wytrzeźwiałem, chcę usunąć :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę własnym oczom. Reiben incoming :D

 

Prawdę powiedziawszy nie bardzo wierzę w sens takich wirtualnych ogłoszeń,

Jakąś tam choćby minimalną wiarę musisz mieć, bo inaczej byś tego nie napisał. Wiem, że procenty Cię wsparły w tej decyzji, ale w wielu przypadkach jest taka, że alkohol pomaga uwolnić nasze skryte pragnienia, albo wypowiedzieć (napisać) słowa, których na trzeźwo byśmy nie dali z siebie wydusić.

 

W celach szeroko pojętych, zależnie jak to wyjdzie, jakie uda się nawiązać stosunki, jakie są potrzeby, pragnienia np. sseee...^^ Nie dobra, żartuję,
:lol: Dobra, dobra. Żarty, żartami ale wiadomo co jest pięć. Wypadałoby podlinkować Twoje fotki, tym bardziej, że pokazałeś więcej niż przeciętny użytkownik, a brzydotą absolutnie nie grzeszysz i niejedna niewiasta tu już wzdychała na Twój widok.

 

kiepsko u mnie z reklamą, lepiej mi idzie odstraszanie, wiem, że powinienem był zajrzeć do rottena jak sklecić dobrą bajerę

Dzięki, ale nie wiesz, że reklamą to kłamią ? :D Rzeczywistość jest zdecydowanie bardziej szara. ;)

 

Powodzonka życzę. Trzymam kciuki i chętnie zaspamuję ten wątek, aby utrzymać go przy życiu. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reiben, :great:

Ale cóż, może się trochę oszukuję, albo i nie trochę, tylko nie potrafię tego przyznać...najlepiej jednak będzie jak przyjmiecie, że zakładam topic z przymrużeniem oka/z nudów/ciekawości/dla solidarności z tutejszymi singlami, prawiczkami (choć ja już po hoho!!!11 :yeah::lol: )...itd. itp.../.../dziki seks bez zobowiązań 8)

no proszę ogłoszenie bez ściemy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kochani :lol: ale ostatnia linijka na poważnie bo już nawiązałem jako taki kontakt z mózgiem ;]

A w najlepszym wypadku wątpliwe amory muszą poczekać do wiosny bo nie potrafię teraz nawet ogarnąć na czas podstawowych niezbędnych rzeczy -_-'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ja nie wiem, nigdy się nad tym nie zastanawiałem jak zrobić żeby było pozytywnie z kobietą, wydaje mi się, że mam takie łopatologiczne, siermiężno-fizyczne metody, że udało by się tylko z masochistką :>

Może ten temat nie jest całkiem taki pozbawiony sensu, będe tu sobie gonił carlosa, mam absolutnie warunki do tego w takich sprawach 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×