Skocz do zawartości
Nerwica.com

*** Klub Leniwców ;] ***


Kasiaq88

Rekomendowane odpowiedzi

Gusia- taka boska atmosfera wzajemnego pierniczenia bąków.

 

ja nie mam sumienia.

Zobaczymy, ile sie topik utrzyma XD

 

Chyba, że motywacja, pt. Posiedź jeszcze przy klawiaturze/ w piżamie pół godziny, dopóki Ci się nie odechce ruszać do roboty.

 

ludzie_swinie4.jpg

Powalajace spojrzenie macho!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek- do roboty zapier***
qrde motywowac się tu lenie

powiedziały co wiedziały :lol: ja od ostatniego postu zrobiłem 13 zadań z fizyki, o! Tylko na 14 z równania Clapeyrona przeszedłem do wyścigów ulicznych niechcący :lol: ale wracam właśnie do fizy i do 14 zadania podejście drugie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łoooooooooo matko:) witam ponownie:) dzisiaj bylam odebrac swiadectwo ukonczenia szkoly.. i sic!, baba z polskiego wiedzac o tym ze jestem chora i tak wpisala mi 2;/ ale za rok na maturze pokaze jej wyniki z polskiego:] ha!! juz mnei duma rozpiera;)

tak w ogole to schizuje strasznie.. nerwy mnei biorą znowu coraz czesciej.. i boje sie bardziej.. ludzie z mojej klasy tak jak i ja kiedys maja takei aspiracje jakie sie ma po profilu medycznym.. a ja o "ujocie" moge sobie teraz tylko pomarzyc. szlag mnie trafia.. ze ja, ktora cale zycie byla we wszystkim wzorowa nagle ma srednią ledwo ponad 3,0.. te moje cholerne ambicje.. moglam isc do plastyka.. pewnieee.. tylko co potem bym miala robic?? yhh;/ no super zale sie nie na tym forum co trzeba;)

dzisiaj nie zrobilam obiadu:) (trzeba sie pochwalic, w koncu jaki ja przyklad daje?!;) ), druga sprawa - nie sprzatnelam za soba pokoju i chuuuuuuuuuuuuchuchu! i tyloOo;]

postanowienie na najblizszy weekend: nie będę przeklinać, nie będę przeklinać, nie będę przeklinać, nie będę przeklinać, nie będę przeklinać!!!! hyhyh:)

dobra Lenie, Len no.1 idzie spac;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj bylam odebrac swiadectwo ukonczenia szkoly.. i sic!, baba z polskiego wiedzac o tym ze jestem chora i tak wpisala mi 2;/ ale za rok na maturze pokaze jej wyniki z polskiego:] ha!! juz mnei duma rozpiera;)

tak w ogole to schizuje strasznie.. nerwy mnei biorą znowu coraz czesciej.. i boje sie bardziej.. ludzie z mojej klasy tak jak i ja kiedys maja takei aspiracje jakie sie ma po profilu medycznym.. a ja o "ujocie" moge sobie teraz tylko pomarzyc. szlag mnie trafia.. ze ja, ktora cale zycie byla we wszystkim wzorowa nagle ma srednią ledwo ponad 3,0.. te moje cholerne ambicje.. moglam isc do plastyka.. pewnieee.. tylko co potem bym miala robic?? yhh;/ no super zale sie nie na tym forum co trzeba;)

 

Nie wiem czy to pozytywnie, ale mój życiorys rysuje sie podobnie, nawet bardzo.

Nie wiem- dlatego, że też sobie poprzysięgłam zgasić nauczycielkę, zawsze byłam pewna co do tego, że jestem zdolna, ale po drodze a to wypadła depresja, a to za bardzo w towarzystwo poszłam :D

Nie mniej powodzenia życzę.

Też mam profil medyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze, ze dosyc sporo juz tych czlonkow sie nagromadzilo w klubie :D

tez jestem leniem, wiec, z mila checia sie zapisze :mrgreen:

mam propozycje:

czy ktos moglby do mnie przyjechac, posprzatac mi chalupe, poprasowac, bo niemamy sie juz w co ubierac i spakowac syna na zieloną szkole? bylabym wdzieczna ;) oczywiscie jakos tam zaplace :lol::lol::lol:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:49 am ]

aaa noi jakby ktos mi sniadanko zrobil, to bym nieodmowila 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×