Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kochani!!!


priva

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pierwszy raz tutaj, ale duzo o Was czytalam i stwierdzilam ze mnie dotyczy ten sam problem. Mam nadzieje ze jakos bedziemy sie wzajemnie wspierac i wymieniac swoimi doswiadczeniami. Pozdrawiam wszystkich z forum :D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 4:41 pm ]

Dzieki za odp. ;) . Takze swiezo widze:) wiec takze ciepelka zycze:). Napisz cos o sobie, dlaczego tu trafilas itd...Ja napisze jutro:)

...tak jestem nowy, szukałem miejsca w którym będe mógł powiedzieć o swoich problemach i całkiem przypadkiem wpisalem w google "depresja" (jak sądze większość forumowiczów) i tak trafiłem na to foum. Jak narazie dzieki forumowiczom i atmoserze jak tu panuje, że można pogadać o wszyskim. Jest mi i pewnie wiekszości lżej :lol: O sobie co mogę napisać, ogólnie to nie specjalnie o sobie mówię wiec no cóż...mam 25 lat koncze studia, szukam pracy i staram się jakoś funkcjonować na co dzień... a to forum i jego uczesnicy robiąc ciepłą atmosferę pozwalają jakoś życ z depresją... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim. Dziekuje ze jestescie tacy ciepli. U mnie zaczelo sie to od 2 miesiecy w sumie ale pierwszy atak mialam jakies 8 miesiecy temu i wtedy nie wiedzialam ze to jest nerwica. Oczywiscie wezwalam karetke pogotowia bo myslalam ze umieram, a od 2 miesiecy zdarzalo mi sie to bardzo czesto silne ataki paniki, nakręcanie sie i wyladowalam w szpitalu. BYlam u psychiatry ale nie jestem zadowolona wizytą bo nie miala dla mnie czasu bo musiala zdać gabinet innemu lekarzowi (porazka), a na dziendobry zbesztala mnie za gume do zucia i jak zle sie poczulam to powiedziala ze to na nią nie działa ze takich jak ja przychodzi do niej tysiące. Oczywiscie przepisala mi lerivon i jakos ciągne na tym gownie bo kazde takie leki to swinstwo ale jakos pomagaja.... Potem jeszcze napisze i pozdrawiam was cielputko :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×