Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szepty


Lusesita Dolores

Rekomendowane odpowiedzi

MalaMi1001, nie moge zrezygnowac z solianu bo mi pomaga na NN. to jest błędne koło wynika z tego :(:why:

chciałam sie tylko dowiedziec czy ktoś ma podobnie jak ja i jak sobie z tym radzi a wy na mnie najezdzacie :why:

Pisałam Ci na ten temat w wątku Leki- Abilifi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MalaMi1001, nie moge zrezygnowac z solianu bo mi pomaga na NN. to jest błędne koło wynika z tego :(:why:

chciałam sie tylko dowiedziec czy ktoś ma podobnie jak ja i jak sobie z tym radzi a wy na mnie najezdzacie :why:

 

A może coś innego równie dobrze będzie działało na natręctwa? Nie próbowałaś już chyba wszystkich leków? Na pewno da się znaleźć jakieś rozwiązanie, tylko musisz powiedzieć lekarzowi szczerze o tym jak się czujesz. Ciężko jest zaakceptować swoją chorobę, jesteś niegłupia dziewczyna, tylko brak Ci trochę szczerości :smile: Kiedy ja byłam senna po lekach popędziłam do lekarza po inny i jest o niebo lepiej. Nie wierzę, że nie ma innego leku, który pomoże w równym stopniu co Solian, jest tyle tego na rynku, że napewno uda się coś znaleźć. Ale skoro lekarz nie wie o Twoich problemach jak ma Ci pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, ze niby caly autokar obcych ludzi mialby o Tobie szeptac? Musialabys tam chyba siedziec nago, byc wyjatkowo brudna albo smierdziec na kilometr. W innych przypadkach to po prostu nierealne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MalaMi1001, lekarz wie o wszystkim. prawie, o tych szkołach co mnie prześladują nie mówiłam, ale powiedziałam nawet że sie tne.

innych leków na NN nie chce bo solian bardzo dobrze toleruje, może ten abilify zwieksze za jakiś czas , zobacze jak sie bede czuła

 

-- 03 lis 2013, 16:30 --

 

Masked_Man, ale oni naprawde to robią :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, poczytaj sobie więcej o abilify - on nie jest stosowany na samą depresję, jeśli nie towarzyszy ona schizofrenii. Ma działanie przeciwpsychotyczne. Stosuje się go w schizofrenii, chadzie, ale w manii i zapobieganiu manii. Nawet z.o jeśli ma miejsce rozszczepienie, ale depresja to chyba raczej Twoje pobożne życzenie.

Zresztą, kończę już ten temat, bo skoro lekarze kłamią, użytkownicy kłamią, cały internet kłamie, a Ty wiesz najlepiej, to nie ma sensu dłużej z Tobą dyskutować.

 

Na depresje w małej dawce lekarze też ten lek przepisują, i w cale nie musi towarzyszyć temu schizofrenia czy rozszczepienie osobowosci. Bywa też stosowany na nerwice natręctw.

 

Natomiast prawdą jest Ahma, że schizofrenie masz i sama sobie szkodzisz biorąc małe dawki tego leku, co powoduje, że choroba zaczyna Ci wracać. A objawem są choćby te szepty, które słyszysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasia :(

 

-- 04 lis 2013, 17:53 --

 

mi sie wydaje ze ja po prostu mam osobowosc paranoiczna to by wszystko tlumaczylo, powiem o tym lekarzowi

 

A powiedz dlaczego nie stosujesz się do zaleceń lekarza i nie bierzesz leków w takich dawkach jak mówi? Nie chcesz być zdrowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasia :(

 

-- 04 lis 2013, 17:53 --

 

mi sie wydaje ze ja po prostu mam osobowosc paranoiczna to by wszystko tlumaczylo, powiem o tym lekarzowi

Dopisujesz sobie kazda dolegliwosc oprocz tej, o ktorej kazdy Ci tu mowi-schizofrenii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×