Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nauczycielka i nastolatek.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

O tym słyszał każdy.Kobieta lat 36 miała stosunek z 14 latkiem.Ma z nim dziecko,chyba córkę.Temat głośny,lecz czy nowy ? Raczej nie.Bo takie rzeczy już były.Dziecko wychowają,problem zniknie.Jeszcze parę dni, o tym będzie głośno i to ucichnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalka że nastoletnim chłopakom podobają się atrakcyjne nauczycielki, chyba większość chłopaków miała takie fantazje seksualne z nauczycielkami, tylko mało kto je urzeczywistnił. Zawsze wzbudzają we mnie zazdrość takie informacje, że tez mi się nie przytrafiło takie szczęście.

Ja nie mam nic przeciwko, mam nadzieję że jak wprowadzą wychowanie seksualne do szkół to takie rzeczy staną się normalką, choć raczej uniknąć należałoby zachodzenia w ciąże, chyba że nauczycielka chce sama mieć i utrzymywać dziecko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad czym tu się rozwodzić. Chłopak zrealizował swoją fantazję(i/albo się bezmyślnie zakochał jak szczeniaczek) i stał się obiektem zazdrości 3/4 swoich rówieśników z gimbazy, a nauczycielka spółkując z nim ściągnęła sobie na łeb organa ścigania z paragrafu art. 200 k.k. i dostanie wyrok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad czym tu się rozwodzić. Chłopak zrealizował swoją fantazję(i/albo się bezmyślnie zakochał jak szczeniaczek) i stał się obiektem zazdrości 3/4 swoich rówieśników z gimbazy, a nauczycielka spółkując z nim ściągnęła sobie na łeb organa ścigania z paragrafu art. 200 k.k. i dostanie wyrok.

Trzeba było ukryć to w tajemnicy, choć rzeczywiście ciąża stanowi problem. Takich romansów, przygód podejrzewam jest setki i w druga stronę również( nastolatka i pan nauczyciel), tylko 90% nigdy nie wychodzi na jaw. I na pewno nie jest to żadna nowość.

 

-- 31 paź 2013, 12:16 --

 

Mi kiedyś ex- nauczyciel mówił że miał nie raz możliwość przelecenia uczennicy w liceum czy gimnazjum, że same wręcz pchały się do łóżka na wycieczkach ale nie skorzystał, ale mówił że wielu nauczycieli korzysta i te romanse później czasem latami trwają i po ukończeniu szkoły również a czasem i małżeństwem się kończą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alicja_31, nie chcę byc wścibski, ale czy zostali parą? Wychowywali Cie wspólnie?

 

Dalibyście tej nauczycielce taką samą karę, jaką dalibyście nauczycielowi, który zrobił dziecko czternastolatce? Jak sądzicie, powinna być pełna symetria o ocenie takiej sytuacji w tym względzie?

Rashid, również znany mi jest taki przypadek. ; )

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalibyście tej nauczycielce taką samą karę, jaką dalibyście nauczycielowi, który zrobił dziecko czternastolatce?

sytuacja jest raczej inna... 14 jest niezbyt gotowa zeby rodzic i wychowywac dziecko. Tu 14 latek jedynie spuscil z krzyza. Chociaz wciaz mnie zadziwia jak mozna z takim dzieciakiem sypiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to patologia 36 latka z 14 latkiem :shock:

myślę że większośc 14 latków by chciało takiego czegoś, zwłaszcza jeśli nauczycielka byłaby atrakcyjna. Dla mnie to normalne jest, żałuje że mnie nie spotkało takie szczęście, choc nie chciałbym byc tak młodym ojcem tylko na seksie by mi zależało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14, napisałaś w chłodny, życiowy sposób, jak sam to widzę. :mrgreen:

 

Juz sam fakt skandalu, stracenia prawa do wykonywania zawodu, i urodzenie dziecka spłodzonego przez inne dziecko wydaje mi się dla niej wystarczającą karą. Ale przecież prawo nie może (nie może? pewnie nie oficjalnie, ale nie wierzę, że nie zostanie to wzięte pod uwagę) wartościować wagi przestępstwa na podstawie płci sprawcy. Wszak te są równe wobec prawa. To mnie ciekawi w tej całej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnue jakos ta sprawa nie zbulwersowala. Natomiast fakt ze dziennikarka ktora to ujawnila podajac sie za psychologa niosacego wsparcie rodzinie powyciagala od nich szczegoly juz tak. To bylo obrzydliwe bo zaufali jej

 

A policjant podający się za handlarza narkotyków, w celu wychwycenia przestępców? Bulwersujące, oni mu zaufali ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi,

przeciez ta baba jakaś zboczona 14 latek to dzieciak. Psychicznie ma 10 lat

No nie. 14-latek psychicznie ma 14 lat :P

A patologia jest rzeczywiście i dobrze, że nauczycielka z to odpowie.

Jednak z drugiej strony też głupia. Poczekała by rok i za młodym już by prokurator nie chodził :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×