Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam:)


td

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

 

Wydaję się (i chyba słusznie), że pojawiając się gdziekolwiek warto się przedstawić :smile: . Czym prędzej czynie więc za dość etykiecie i podstawowemu poziomowi kultury osobistej . Michał kłania się nisko :smile: . Standardowo można mnie spotkać w Krakowie a zawiodła mnie tu z odległych i niedostępnych (nie w rzeczywistości lecz dla dramatyzmu ;) ) Gór Świętokrzyskich chęć zgłębiania wiedzy. Wiedzy zbyt wiele nie znalazłem ale na moje skromne potrzeby wystarczyło ;) więc jestem usatysfakcjonowany ;) W każdym bądź razie jestem od pięciu lat studentem psychologii UJ. A znalazłem się na tym forum głównie ze względu na podatność na wpływy i niechęć do indywidualizmu (innymi słowy pragnę jak cała reszta koleżanek i kolegów z roku napisać i obronić pracę magisterską ;) ) Dla zainteresowanych tematem umieszczam link wyjaśniający bliżej kwestię http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=8130 ). I tak w sumie to chyba wystarczy o mnie gdyż nie chciałem tworzyć tutaj skrótowej autobiografii a tylko przywitać się z resztą forumowiczów :D

 

Pozdrawiam zatem wszystkich,

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

td witaj wśród nas:)przyszły psycholog?hhmm mogłeś tego nie ujawniać bo nie opędzisz się teraz od nas:) :mrgreen: ;)Pozdrowionka :P

 

:smile: Na nadmiar zainteresowania nigdy nie narzekałem, jeśli już to na niedobór czasu ;) i niedobór osób badanych co by się z kryteriami pracy nie "gryźli" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×