Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Awarie/błędy na forum

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Kalebx3 Gorliwy napisał:

ZA to jaki wielki wybór Emotikonów ,,,

Gówniane te emiotki oprócz tych na dole, starych emiotek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co mam zrobić żeby mnie nie wylogowywalo? Wyczyscilem ciasteczka, pomogło w połowie tzn. Nie wylohowywuje mnie od razu tylko po jakimś (krotkim) czasie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny brakujący element....

Gorąca prośba: czy można coś poradzić na bezpańskość postów użytkowników, którzy usunęli konto? Forum po 'renesansie' nie wyświetla nazw nicków osób usuniętych i tych, które postanowiły odejść [także tymczasowo]. Uważam, że 1. to nie fair - mnóstwo aktywnych i znanych tu niegdyś osób [perełek forumowych] zostawiło kawał swojego dorobku w rozwoju forum, wiedzy, doświadczenia, twórczości, urywek tożsamości... Obecnie wiadomości ich autorstwa są anonimowe. Po 2.: Forum ma opcję szukania nie od parady, ja nawet nierzadko z niej korzystam. I teraz tak: wchodzisz w stary temat i widzisz rozmowę gościa z  gościem  [literalnie] - jeśli nie wynika to w oczywisty sposób z treści, nie wiesz, kto napisał post pod postem, a kto udzielił nań odpowiedzi. Inny przykład: [wybór użytkownika przypadkowy.] kiedyś tu parę nowych/niezorientowanych osób pytało, czy Rober/intel jeszcze pisze i namiary - dziś to niemożliwe przez zagubienie adresata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Popsuła się pokazywarka i pokazuje, że wszyscy obecni na forum zalogowani są anonimowo, o tak:

Cytat

KTO JEST ONLINE?   1 UŻYTKOWNIK, 13 ANONIMOWYCH, 165 GOŚCI (ZOBACZ PEŁNĄ LISTĘ)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie działa mi zapamiętywanie logowania - sprawdzane na kilku różnych przeglądarkach i na kilku różnych urządzeniach. Poza tym bardzo często samoczynnie wywala mnie z forum pomimo mojej aktywności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego na PW nie mogę dodać zdjęcia z mojego komputera? Rozmiar się zgadza. Wyskakuje 

Cytat

Wystąpił problem podczas przetwarzania dodanego pliku. -200

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, niestety nie działa. Po zmniejszeniu rozmiaru zdjęcia z 1,56 MB do 570 KB wyskakuje mi: 

Cytat

Wystąpił problem podczas przetwarzania dodanego pliku. Proszę skontaktować się z pomocą techniczną

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Może być max.490kb,tak jest napisane na okonce 0,49Mb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, Kleopatra napisał:

Dlaczego na PW nie mogę dodać zdjęcia z mojego komputera? Rozmiar się zgadza. Wyskakuje 

17 godzin temu, Kleopatra napisał:

W wątku o zwierzętach też wyskoczył ten błąd. Ratunku! 

@Kleopatra Maksymalny rozmiar zdjęcia to 1 MB, nie będziemy wchodzić w szczegóły, ale uploadując zdjęcie 1 MB, albo powyżej 1 MB, zawsze wywali ten sam błąd: "Wystąpił problem podczas przetwarzania dodanego pliku. -200"

Bezpieczna granica to 900 KB i mniej, wtedy zdjęcia "wchodzą", wstawiam dużo zdjęć, więc przetestowałem to na sobie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję Wam! Udało mi się w końcu wstawić zdjęcie kotki (465 kB), dziwne, że wcześniej rozmiaru 570 kB nie chciało przyjąć, skoro Tobie wchodzą do 900 kB. 

Czemu w takim razie jest napisany taki maksymalny rozmiar 48,83 MB / 31 MB? To mnie zmyliło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Kleopatra słusznie zauważyłaś:

35 minut temu, Kleopatra napisał:

Czemu w takim razie jest napisany taki maksymalny rozmiar 48,83 MB / 31 MB? To mnie zmyliło.

Wychodzę z założenia, że zamiast opieprzać @Lilith, wypominać jej, że nie działa 10 podstawowych opcji forumowych, czy nie lepiej ją wspierać? Dlaczego? Bo L nie do końca ma wpływ (kwestie techniczne) na to co tu się odpierd*la. 

Ma na głowie nowy silnik, falę hejtu, userów którym nic się nie podoba i jak tu wszystkim dogodzić? :classic_sleep:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest w wątku Mam fioła na punkcie zwierząt 🙂

Zauważyłam, Liber 🙂 Nie chodzi mi o opierdalanie 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

kurdeeee 🙁 chciałam zmienić swoje zdjęcie profilowe. Linku z internetu nie chciało przyjąć, no ok...

Wyszukałam więc fajny własny obrazek i zmieniłam grzecznie rozmiar aż do 103 kB (to plik jpg).

Cytat

Wystąpił problem podczas przetwarzania dodanego pliku. Proszę skontaktować się z pomocą techniczną

Taki mały rozmiar. O co chodzi? @Liber8, ratuj 🙂

Edytowane przez Abigail_1Sm25

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Abigail_1Sm25 Proszę skontaktować się z pomocą techniczną :mrgreen: 

U mnie akurat opcja dodawania awka działa poprawnie, sprawdziłem przed chwila i 45,7 kB wszedł w profil jak nóż w masło :classic_blink: :classic_biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć. Forum działa bardzo wolno u mnie. Trzeba czekać kilka sekund na załadowanie kolejnej strony. Inne strony dzaiłają normalnie. Pomoże ktoś? Przypomnijcie proszę jak wyczyścić ciasteczka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisze i tu, nie działają powiadomienia że ktoś odpisał w danym temacie, mam ja tak i inni też mi pisali że się im tak dzieje, naprawcie to proszę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi