Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Lilith

Awarie/błędy na forum

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
7 godzin temu, phœnīx napisał:

Czy jest jakakolwiek szansa na przywrócenie starego sposobu wyświetlania aktywności? Dużo lepiej było widzieć, które wątki są aktywne niż tak jak teraz musieć się przekopywać przez wszystkie napisane w ostatnim czasie posty... :roll: 

Obecnie można np. wejść w aktywność -> nieprzeczytana zawartość i zmienić status przeczytania na wszystko. Można to ustawienie zapisać jako nowy kanał i nazwać np. aktywne wątki i następnym razem już wystarczy wchodzić aktywność -> twoje kanały aktywności -> aktywne wątki

Edytowane przez mark123

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej stworzyć nowy kanał, wszystko zostawić tak jak jest domyślnie wpisane, tylko w "Pokazuj mi" zmienić na "Tylko zawartość" oraz w "Typ zawartości" na "Tematy". Wtedy mniej więcej przypomina to dawny wygląd aktywności. Dzięki za podsunięcie tego rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jeszcze w "nieprzeczytane pozycje" na "Przenieś mnie do pierwszego nieprzeczytanego komentarza".

P.S. Strasznie mało czasu na edycję posta :roll:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, phœnīx napisał:

oraz w "Typ zawartości" na "Tematy"

To chyba nie działa, bo i tak wyświetla ostatni post w temacie, a wydaję mi się, że przy tym ustawieniu nie powinno

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podbijam pytanie o przywrócenie załączników. Miałem tego naprawdę dużo, wiem, że większość to głupotki, zdjęcia, memy, zdjęcia wykonane przeze mnie i wiele innych.

Na ten moment zrobił się z tego kompletny misz masz i co drugi mój post nie ma sensu, bo są w nim inne załączniki niż dodawałem :(

Usunięcie konta też mi nic nie da, bo dalej pozamieniane załączniki będą wisieć pod moją nazwą użytkownika :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z ciekawości sprawdziłem czy w dziale twórczość da się zrobić kolejne posty:

Da się. Co jest w sumie dużym plusem dla wszystkich hobbystów ;) Jeżeli dało by się, to sugerowałbym dodanie blokady odświeżania daty po nowych postach danego użytkownika kiedy nie było czyjegoś poprzedniego, np.
Reghum - > Mbleblek -> Reghum -> Reghum.
Na Mblebleku wyświetli się jako nowy, na 3 poście czyli moim też, ale na 4 już się post doda, ale nie pokaże się jako nowy np. jako ostatni zaktualizowany temat w dziale. Dla mnie to idealne rozwiązanie na twórczość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj migrowane są PW. Pewnie z załącznikami będzie podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
9 godzin temu, mark123 napisał:

To chyba nie działa, bo i tak wyświetla ostatni post w temacie, a wydaję mi się, że przy tym ustawieniu nie powinno

Wyświetla ostatni post w temacie, ale z tym chyba nie da się już nic zrobić. Natomiast nie wyświetla wcześniejszych postów z tego tematu i dzięki temu nie trzeba się przekopywać przez X postów z tematów, które nas nie interesują.

24 minuty temu, wiejskifilozof napisał:

chu..z RODO,mendy  jedne z PIS,to wymyślili

To nie PiS wymyślił RODO, tylko Unia Europejska. :arrow: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ogólne_rozporządzenie_o_ochronie_danych

Poza tym błędy w funkcjonowaniu forum, jego struktura czy funkcje niewiele mają wspólnego z tym rozporządzeniem. 

Edytowane przez phœnīx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 7.06.2018 o 20:33, phœnīx napisał:

Wyświetla ostatni post w temacie, ale z tym chyba nie da się już nic zrobić.

Ja myślę, że to powinno działać tak, że jak się wybierze typ zawartości - tematy; to powinno wyświetlać tylko tytuły tematów, a jak się wybierze całą zawartość, to wtedy ostatni post wątku. A tymczasem wyświetla tak samo, obojętne, co się wybierze. Po prostu chyba funkcja typ zawartości - tematy; nie działa i moooże to naprawią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzcie mi jak sprawić, żeby ten idiota z WP nie pojawiał się po każdej zmianie strony, czy wątku???? Zaznaczyłem już wszystkie pieprzone zgody marketingowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie się nie da, ponieważ jest ogólny problem z logowaniem. Naprawiają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To idę stąd narazie, bo lekarz zabrania mi się denerwować:-).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Do użytkowniczki phœnīx nie da się wysłać powiadomienia, schody zaczynają się przy literze numer 3, czyli Œ ( litera alfabetu łacińskiego powstała jako ligatura liter o i e) :smile: A może się da, tylko ja nie umiem tego zrobić? ;)  To mnie proszę uświadomić jak to zrobić :smile:

Edytowane przez Liber8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

W obserwujących na profilu po obserwującym wyświetla się pusta przestrzeń, obstawiam że forum traktuje jeden avatar jako dwa i ta "kratka" ma takie same rozmiary jak zwykły avatar obserwatora.

image.png.fe7879bb78588d3892989c13ae5a6a0d.png

Edytowane przez Reghum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z działami nic się nie stało. Są tam, gdzie były.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem to wprost: rozwala mje od środka, gdy widzę, co zrobiono temu forum. Już traciłam jedno miejsce w świecie, dedykowane takim psycholom, jak j.a. To sprawia, że od paru dni nie chce mi się tu wchodzić.

Brakuje:

^ możliwości wkliknięcia w ostatnią odpowiedź lub ostatnią stronę - z pozycji strony głównej, i - w ostatni komentarz - z pozycji działu,

^ opcji podglądu wiadomości przed wysłaniem - pomocne, jeśli chcesz ochłonąć i sprawdzić, czy nadal masz zamiar zaszczycić swoją obecnością forum, czy ci przeszło. Wygodne w testowaniu nowych rozwiązań, guziczków, załączników, rozmiarów, co by wtopy nie było, ma się rozumieć,

^ klimatu: białokitlowe okienka, okropna obcość... c.d.n.

^ czytelności - ... c.d.: i wpisujące się najwyraźniej w estetykę ciasnoty szpitalnej klaustrofobiczne napstrzenie i skondensowanie płaszczyzn. Na mój aspijski mózg to zbyt wiele. krzywy.gif

Nie chcę brzmieć "pretensjonalnie", wiem, że Administratorzy nie mieli nic do gadania, ja po prostu gratuluję wyboru skórki władnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@White Rabbit 

10 godzin temu, White Rabbit napisał:

^ możliwości wkliknięcia w ostatnią odpowiedź lub ostatnią stronę - z pozycji strony głównej, i - w ostatni komentarz - z pozycji działu,

Z pozycji "aktywne wątki"

a.thumb.jpg.e9b92058b289572e26a427853eed4a77.jpg

Z pozycji działu

1521872831_zpozycjidziau.thumb.jpg.f21ef9bc9d9b3baf8eac6dd79e123144.jpg

Z pozycji strony głównej

1927398094_zpozycjistronyglownej.thumb.jpg.deabbe5e45938ae6abf3bd247854138f.jpg

10 godzin temu, White Rabbit napisał:

^ opcji podglądu wiadomości przed wysłaniem - pomocne, jeśli chcesz ochłonąć i sprawdzić, czy nadal masz zamiar zaszczycić swoją obecnością forum, czy ci przeszło.

Podgląd jest tu:

1843000082_podgld.thumb.jpg.beb397be604cb137fb083d4fa78d9b50.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za tipy. Odnośnie podglądu - myślałam, że to jakaś 'szukajka', gapa ze mne.  Co do kierowania do ostatniego napisanego postu, chyba nie starczyłoby mi cierpliwości, żeby to odkryć. Dzięki. Jak zacytowałeś mój nick?  o.O> chyba odkryłam: @Liber8 .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co do forum, nadal sarkastycznie gratuluję :-| Nie wiem, czy śledziliście na poprzedniej wersji statystyki, aktywność w kontekście momentu wejść. Ja tak. Jeszcze wiosną zaglądało tu średnio po 700 dusz w każdej jednostce czasowej. Obecnie to w porywach 200.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi