Skocz do zawartości
Nerwica.com

CZy moze ktos z USA badz Kanady?


happy_woman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Jak w temacie ,szukam bratnich dusz z Ameryki Polnocnej w ktorej mieszkam od 6 lat.Mam 33 lata i szczesliwa rodzine. Ogolenie jestem osoba pogodna i radonsa z tad tez nick happy_woman. Niestety nerwica z ktora borykam sie od 10 lat zatrowa mi zycie i czasami mam ochote napisac raczej unhappy jak happy :( .Napiszcie jesli mieszkacie gdzies w moich stronach. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Happy_Woman

nie wiem czy ktoś jest z Twoich okolic, ja jestem z Tobą pomimo że tak daleko i zawsze możesz liczyć na moje wsparcie z "Starego Kontynentu".

Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Happy_Woman, wiem co masz na myśli, mieszkałam swego czasu za granicą. Nie jestem żadną patriotką, nie mam swojego miejsca na świecie, ale w Polsce się wychowałam i gdziekolwiek byłam, gdy było mi ciężko i smutno, sercem wracałam do Polski. Tak, Bielsko jest piękne. Po latach to doceniłam. Zastanawiam się Kochana, jak to się stało, że jesteś tak daleko? Czy to jest powodem Twoich problemów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Bethi. Moja choroba spowodowana byla braniem sterydow 4 miesiace po urodzeniu dziecka.Musialam brac sterydy przez 2 lata w konskiej dawce. Odwiedzilam dziesiatki lekarzy i zaden nie powiedzial mi ze powinnam udac sie do psychiatry. Dopiero niedawno jeden madry lekarz po zrobieniu mi badan powiedzil ze musze isc do specjalisty. NO i tak dopiero po 10 lat zaczelam sie leczyc. A Stany bardzo lubie i na dzien dzisiejszy wiem ze tu jest moje miejsce. W Polsce mam rodzicow i siostre i tesknie za nimi. Na szczescie juz za miesiac moja siostra przylatuje z dziecmi. Nie widzialysmy sie 6 lat ( to moja siostra blizniaczka). .... Ale do Bielska na zakupy bardzo chetnie bym sie wybrala :D Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×