Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Domi715

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Domi715 moze dopadła Cię ta okrutna choroba którą jest depresja?Napisz coś więcej co się dziej itd?Może jakoś doradzimy pomożemy?Ja mam stany depresyjno lękowe i zaczęłam od kilku dni brać leki i czekam na rezultaty bo juz sił mi brak i też nie wiem niczego nie jesteś sama z tym "nie wiem" ;) Pozdrawiam Cię serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem 42 letnią kobietą i chyba na zakręcie :( nie wiem co mam ze sobą dalej zrobić ,pracuję ( zarabiam niewielkie pieniądze ale pracę mam )

niestety pracuję w jednej firmie razem z mężem od 9 lat ,cały czas jesteśmy razem chyba już mam tego w nadmiarze ( zresztą on chyba też ) ,nie wiem może jesteśmy zmęczeni sobą niestety jest dość ciężko z pracą i nie mogę nigdzie znaleźć dla siebie innego dochodowego zajęcia.

Do tego ciągłe awantury chłopaków z ojcem ,jest zaborczy a oni też już nie są mali i mają własne zdanie.Oni są dla mnie najważniejsi ....

Nie jestem osobą bitą ,maltretowana fizycznie ,jestem zmęczona.

Nie wiem co dalej robić z własnym życiem ,co w nim zmienić , chciałabym zacząć żyć mam wrażenie że teraz jestem w zawieszeniu ,pustce i z roku na rok jest coraz gorzej ....

 

-- 16 paź 2013, 22:03 --

 

.... no właśnie cisza :(

czy to depresja ? Głupota ? Jak to skończyć ...

 

-- 17 paź 2013, 17:17 --

 

sami widzicie ....

 

depresja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×