Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy dzisiejszy świat nie za dużo wymaga od kobiet?


striker85

Rekomendowane odpowiedzi

Bosz... jak słyszę, że ktoś prania w pralce nie potrafi zrobić to już sama nie wiem czy mnie szlag trafia czy mi ręce opadają... kurde bierz instrukcję i heja... bez jaj ale to nie jest jakaś wielka filozofia...

Padłam co Ty chcesz od facetów pranie nalezy do kobiet ;) to staszne trudne nauczyć się obługiwac pralke Kestrel a białe pranie pierzesz z kolorowym? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saraid, yyy, ale to kobieta się nam przyznała, że pranie jej nie idzie, nie facet. :pirate:

ups rzeczywiście ,ale mam nadzieje się nauczy ;) skoro faceci piorą tak ładnie to kobieta nie może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro faceci piorą tak ładnie to kobieta nie może?

prawda, mamy równouprawnienie itp.. :mrgreen:

Tak - jestem idiotką i może to dobrze, że nikt mnie nie chce, bo po co komu taka nieudacznica.

pracujesz systematycznie na rangę :brawo: grunt to ambicja Aurorko. :mrgreen:

Chilll. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92,
bo po co komu taka nieudacznica.

Są tacy faceci co się lubią takimi opiekować, także nic straconego.

yhm tak...tylko na jak długo?jakoś marnie to widzę chyba ,że masz siebie na mysli .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yhm tak...tylko na jak długo?jakoś marnie to widzę chyba ,że masz siebie na mysli .

 

wiadomo że przez jakiś czas, dziewczyna będzie musiała sie ogarnąć, bo nikt nie wytrzyma z taką na dłuższą mete ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak mieszkałem sam to se sam prałem, włączałem pralkę i wrzucałem ubrania bez żadnej segregacji i tyle, później często suszyły się na dworze przez tydzień bo deszcz padał. Co prawda ubrania mi się dosyć szybko zuużywały ale w UK są one śmieszne tanie i za dniówkę można pół szafy ubrań nakupować. ;)

A obiady potrafiłem w 5 minut zrobić i to z ziemniakami(purre) mięsem i sałatką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yhm tak...tylko na jak długo?jakoś marnie to widzę chyba ,że masz siebie na mysli .

 

wiadomo że przez jakiś czas, dziewczyna będzie musiała sie ogarnąć, bo nikt nie wytrzyma z taką na dłuższą mete ;)

Dokładnie tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak mieszkałem sam to se sam prałem, włączałem pralkę i wrzucałem ubrania bez żadnej segregacji i tyle, później często suszyły się na dworze przez tydzień bo deszcz padał. Co prawda ubrania mi się dosyć szybko zuużywały ale w UK są one śmieszne tanie i za dniówkę można pół szafy ubrań nakupować. ;)

A obiady potrafiłem w 5 minut zrobić i to z ziemniakami(purre) mięsem i sałatką.

 

No to aż taką niemotą katastrofalną nie jesteś :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie ma większej pierdoły życiowej ode mnie. Nienawidzę siebie.

Raczej marudy, jest tu jedna w watku nawet podobna do Ciebie ;) jesli się chce mozna się zmienić prawda?a nie tylko narzekać ?chyba że lubisz taką siebie na to wyglada bo nic z tym nie robisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie ma większej pierdoły życiowej ode mnie. Nienawidzę siebie.

Raczej marudy, jest tu jedna w watku nawet podobna do Ciebie ;) jesli się chce mozna się zmienić prawda?a nie tylko narzekać ?chyba że lubisz taką siebie na to wyglada bo nic z tym nie robisz.

 

Dokładnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, są ofiary losu co zakupów nie umieją zrobić,

sparaliżowani? mocno upośledzeni?

są psy, co chodzą po zakupy (widziałem w TV też przyklad domowego pingwina dygającego co rano do sklepu po rybkę dla siebie, nie to nie jaja :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×