Skocz do zawartości
Nerwica.com

Re: Niewiem co to za choroba POMOCY


antekjames

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Moje ostre objawy zaczely sie miesiac temu czyli:

zawroty glowy, ciagle zmeczenie, brak koncentracji, bol oczu, bol glowy, plytki oddech...

od razu bez zastanowienia udalem sie do prywatnych lekarzy by sprawdzic co mi dolega oraz szereg badan:

Krew, mocz, tsh, borelioza, ekg wszystko wyszlo ok.

Wizyta u neurologa nic nie wskazala wiec stwierdzil ze to nerwica.

wizyta u okulisty nic nie wskazala.

wizyta u laryngologa nic nie wskazala lecz stwierdzil ze moga to byc objawy blednikowe wiec przepisal leki na to Lavistina 24mg i Preductal MR 35mg do stosowania 2x dziennie po 1 kapsulce.

Wizyta u Pani psychiatry wysluchala wszystkiego i jak narazie przepisala Asertin 50mg oraz Sulpiryd 50mg.

Stosowanie asertin od miesiaca: 50mg wieczorem oraz Sulpiryd od 9 dni 50mg naczczo.

 

Powiem tyle ze stosowanie.tych lekow wcale nic nie pomaga i czuje sie ciagle tak samo beznadziejnie....i moje pytanie brzmi:

Czy wogole moge.laczyc te wszystkie.leki ze soba : Lavistina, Preductal Mr, Asertin, Sulpiryd.

Oraz jesli nic nie.pomaga to co zemna sie dzieje i jak dalej postepowac bo naprawde mam tego coraz bardziej dosc... :(

 

 

Pozdrawiam Andrzej 22 Lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze te wszystkie dolegliwosci bardzo przeszkadzaja w mojej pracy a czasem uniemozliwiaja ją....nie chce stracic pracy przez.chorobe....jest naprawde zle ;(

 

-- 13 paź 2013, 13:36 --

 

A czy moje objawy moga wystepowac z powodu np. Wyplukania magnezu z organizmu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez magnezu łapałyby Cię raczej skurcze i miałbyś drżenie mięśni.

 

Co do leków, to mam nadzieję, że powiedziałeś psychiatrze jakie leki brałeś przed wizytą? Bo psychiatra MUSI pod uwagę wziąć poprzednie leki, jeśli Ci przepisała te leki mimo tego co bierzesz to można je łączyć. Ciągłe zmęczenie i brak koncentracji oznaczają według mnie deprechę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...bol oczu to taki bol jak np. Po nie przespanej nocy .. czesto tak miewalem.np gdy mialem.nocne.zmiany i spalem.po 4 godziny...ogolnie podkrazone i zmeczone oczy objawiajace sie jakby bolem ... a bol glowy to takze taki jak by z nie wyspania lub przepicia....

 

 

pozdrawiam...

 

-- 14 paź 2013, 20:48 --

 

Pomozcie jakos... ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ! zbadaj stan kręgów szyjnych zwłaszcza poziom gdzie idą nerwy wzroku słuchu.

ja mia łem podobną jazdę- też zawroty głowy,dziwne akcje z oczami ,ból gałek nieostre widzenie,szumy w uszach.

okazało się że mam problem z kręgosłupem szyjnym i to od tego...no i nerwica dołozyła też swoje 3 grosze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×