Skocz do zawartości
Nerwica.com

KUPIĘ,SPRZEDAM,ODDAM,ZAMIENIĘ,OGŁOSZENIA-WĄTEK ZBIORCZY.


promykslonca

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży sprzętu do terapii EEG Biofeedback oraz RSA Biofeedback. Na naszych stronach znajdziecie Państwo również informacje o tej metodzie oraz będziecie mogli zapoznać się z ofertą szkoleń organizowanych przez Fundację Promyk Słońca.

 

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie Sklepu Internetowego Fundacji Promyk Słońca

Zapraszamy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasady współpracy są banalne:

 

Piszesz 2 artykuły na tydzień - dostajesz reklamę na wszystkich podstronach.

 

Chciałbym, żeby artykuły miały unikalną treść (inspiracja ok, ale nie kopiuj -> wklej [sprawdzę to, dodatkowo pod każdym artykułem powinny znaleźć się źródła, z których korzystałeś/korzystałaś]) i były zadowalające merytorycznie. Akceptuję artykuły tylko dobrej jakości.

Jeśli chodzi o tematykę, to mogę ją pisać wraz z wymaganiami co do artykułu, czyli np dostałbyś informację:

 

Temat artykułu: Wpływ wywoływania duchów na przeżywanie żałoby

W artykule powinno się znaleźć:


  •  
  • - Czym jest seans spirytystyczny
  • - Psychologiczne skutki seansu
  • - itd.

 

Jeśli chcesz napisać artykuł na własny temat - daj mi znać o tym wcześniej, jednak musi on dotyczyć tematyki portalu (psychologia).

Artykuł powinien zawierać od 400 do 1500 słów (łącznie z tematem, wstępem i spisem treści [to tak mniej więcej niecała strona "wordowska" czcionką 12 Times new roman]).

Reklama byłaby na portalu psychologicznym - http://destrudo.pl

 

Zobacz w jaki sposób są przedstawiane artykuły i daj znać na pw, maila (kontakt@destrudo.pl) lub komunikator (Gadu-Gadu: 3877850), jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana.

 

Dodatkowo - jeśli współpraca będzie owocna, informacja o Tobie (w tym również o Twojej stronie/firmie) znajdzie się w notce redakcyjnej portalu i zostanie Ci przydzielona ranga "Redaktor" na forum. (ot, taka ciekawostka) :wink:

 

Średnia ilość UU dziennie destrudo.pl, to około 150 i rośnie :wink:

 

Jeśli masz pytania/inną propozycję - napisz na w/w rodzaje kontaktu.

 

Pozdrawiam :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

sprzedam LG P500 (Optimus One) z pełnym wyposażeniem - telefon w stanie idealnym, posiada jeszcze fabryczną folię na wyświetlaczu. Używany przez kobietę. Gwarancja do 10.10.2013. Telefon jest bez simlocka.

 

cena, która mnie interesuje: 400 zł. do małej negocjacji.

 

kontakt na e-mail:

d0ksi4@gmail.com lub przez PW

 

zdjęcia chętnie poślę na e-maila ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam taką nietypową propozycję...otóż jestem szczęśliwą posiadaczką nieparzystnokopytnego zwierzaczka zwanego koniem ale mam problemy finansowe i potrzebuję dzierżawcy. Za niewielką kwotę 250zł miesięcznie-dorzucenie się do utrzymania,umożliwiam naukę jazdy konnej. Muszę dodać, że Frycjusz jest nieprawdopodobną przytulanką,spokojny niesamowicie cierpliwy, przylepa bez żadnych narowów-nigdy nawet nie próbował pomyśleć o kopnięciu czy ugryzieniu. To jedyny tak spokojny zwierzak w tej stajni. Nie muszę wspominać chyba że kontakt z końmi to również terapia, pomaga zrozumieć siebie,nawiązać specyficzną więź-nie bez przyczyny tym sposobem leczy się osoby niepełnosprawne, jest to również ukojenie nerwów przy problemach takich jak depresja-wiem z własnego doświadczenia.

Może znajdzie się ktoś kto chciałby spróbować.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio staram się nadrabiać luki w najstarszych numerach czasopisma CD-Action i zależało by mi szczególnie na numerach:

09 - luty 1997

18 - listopad 1997

Głównie na czasopiśmie, płytki prawdopodobnie będę mieć niedługo, ale w razie czego mogę kupić komplet.

 

Daję ogłoszenie, bo a nuż ktoś tutaj ma te numery.

 

Nie mam też numerów 1 i 2 z 1996 roku, ale tu pewnie ceny potencjalnych ofert będą dosyć wysokie, więc bardziej zależy mi na tych dwóch numerach z 1997 roku. Aczkolwiek jakby były propozycje to też rozważę.

 

Oferty na priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zbieram archiwalne numery Cd-Action, takie hobby. Z tym że ja mam mniej numerów za pewne co ty. Tak tylko piszę w tym wątku, bo już myślałem, że tylko ja mam takie dziwne zainteresowania jak kolekcjonowanie starych gazet. Jak będę miał więcej numerów CDA, może wezmę się za jakiś inny magazyn o komputerach.

 

Szkoda, że nie mogę ci pomóc w zamknięciu kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja innego nie zacznę raczej zbierać, bo wtedy miałbym praktycznie całość do nadrobienia. Bo tak to miałem jakieś KŚ Gry, Clicka, Play ale to po kilkanaście numerów bo epizodycznie kupowałem i teraz wszystko wylądowało gdzieś w piwnicy. Mam parę gazet w pdfach, ale ściągam tylko wtedy gdy w necie jest pełna kolekcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga to nie jest żart mam ciężką sytuację rodzinną ojciec pije i wszczyna awantury jestem teraz w klasie maturalnej

nie daję rady się uczyć gdy on mi grozi śmiercią był już parę razy na policji i miał sprawę sądową i nic ostatnio się awanturował

bardziej policja go nie zatrzymała bo moja matka nie wniosła o to

Szukam oferty jakiejś taniej kawalerki/ lub czy mógłbym zamieszkać u kogoś z was jako współlokator nie mam innej szansy

szukam pokoju na spokojnej ulicy lub jeśli ktoś zna adresu szpitala z oddziałem psychiatrycznym, gdzie nie ograniczali by mi

swobody przemieszczania się szpital- szkoła i bez innych ograniczeń np.; wyjście do sklepu gdzie nie złamią moich praw jako pacjenta (cierpię na depresję i nerwicę natręctw)

Adres miejscowości podam na pw dla zainteresowanych.

PS Dziękuję z góry za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×