Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich użytkowników owego forum!


Dzastinka

Rekomendowane odpowiedzi

:oops: Właściwie nie wiem co mi jest... zaczęłam ostatnio podejrzewać, ze to może być nerwica wegetatywna, już bardzo długo leczę sie psychiatrycznie, ale z ogromnymi przerwami, zapewne w tym tkwi problem. Ale czasami wydaje mi sie wszystko wraca do normy i zaprzestaje psychoterapii. Już długo zmagam sie z moimi problemami natury psychicznej. Postanowiłam wymienić się na tym forum moimi odczuciami i zdobyć jakieś porady jak sobie pomóc....bo tak naprawdę mało osób mnie rozumie :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jeżeli chodzi o mnie to ja Chyba jestem zdrowy, ale sam do końca nie jestem pewien. Wprawdzie bardzo bliska mi osoba Cierpi na nerwicę lękową, zespół stresu pourazowego, oraz depresję. Chętnie poznam Twoje spostrzeżenia wymienię się swoimi. Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Ja również bardzo chętnie wymienię sie z Toba spostrzezeniami

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:05 pm ]

Ja mam już za sobą depresje, na szczęście jakoś sie z nią uporałam, ale aktualnie cierpię na nerwice, która jest spowodowana ciężkimi domowymi przeżyciami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj ja chorowałam na depresje ponad rok, byłam parę razy hospitalizowana, długa terapia mi pomogła i oczywiście leczenie harmakologiczne. Odnosnie mojej nerwicy, to jestem na 100 % pewna ze spowodowala ja moja sytuacja rodzinna, powiedz mi dokladnie co chcialbys wiedziec Talesie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha konkretnie: to mam objawy typowe fizjologiczne miewam częste biegunki, napady histerii, jestem przeraźliwie znerwicowana, mam napady złości, nie potrafię racjonalnie podejść do problemów podchodzę do nich nazbyt emocjonalnie, miewam również bole żołądka, i innych partii ciała, skurcze mięśni...

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 8:50 pm ]

To genialnie, ze chcesz pomoc swojej dziewczynie!

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:01 pm ]

czekam na dalsze pytania....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na naszym forum Dżastinko !

Jesteś młodą osobą i życie przed tobą.

Jest o co walczyć-tylko żebyś w tym nie była osamotniona.

Na pewno znajdziesz tu sporo interesujących cię rzeczy i osoby

które chętnie podzielą się z tobą swoimi wiadomościami.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×