Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam


whisky_bottle

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam na imię julia , 19 lat i cierpię na depresję, depersonalizację, zaburzenia lękowe i prawdopodobnie schizofrenię,

od 2004 roku prawie nie wychodziłam z domu (straciłam 3 lata liceum)

od września 2006 spędziłam prawie 3 miesiące w szpitalu. teraz biorę leki (ketrel), które jednak nie do końca pomagają.

właściwie nie jestem pewna czy obecność na tym forum ma jakiś sens

ale

zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum Julio !

W mojej rodzinie choruje żona.

Córkę mamy starszą od ciebie o trzy lata.

Ketrel niedawno brała moja żona.

Jest to naprawdę dobry lek ale nie każdemu pomaga.

I nie każdego na niego stać (nie jest refundowany).

Myślę że powinnaś poszukać dobrego lekarza psychiatrę.

Poszukaj na forum albo napisz z jakiego terenu jesteś a osoby z forum

na pewno ci pomogą.

Moja żona wychodzi tylko raz dziennie z psem na ogród.

Nie ma szans aby poszła na spacer,zakupy czy rower.

Dlatego najpierw musisz mieć dobrze ,,dopasowane'' leki przez lekarza.

I kogoś-kto będzie z tobą w tych trudnych chwilach.

Pisz i pytaj śmiało a na pewno osoby z forum ci pomogą i doradzą.

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Julio, a co do przebywania na tym forum zapewne po przeczytaniu tematów znajdziesz odpowiedzi na pytania jakie Cię nurtują, a zarazem poznasz wielu ludzi którzy własnymi doświadczeniami podzielą się z Tobą. A tak na początek uśmiechnij się. ;)Pa.Głowa do góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj whisky_bottle

tez staram sie nie zawalic teraz szkoly ... jestem w klasie maturalnej ale przez moja nerwice i depresje nie radze sobie. moja klasa i nauczyciele tez nie sa zbyt wyrozumiali .... dobijaja mnie tylko i mi dogryzaja.

 

właściwie nie nurtują mnie żadne pytania

po prostu czasami nie mam do kogo się odezwać albo bardziej: przeszkadza mi to, że nikt nie odzywa się do mnie

 

ja osobiscie przyszlam tu aby znalezc ludzi takich jak ja.... stracilam przyjaciol [o ile kiedykolwiek tak naprawde ich mialam]. teraz staram sie chociaz z kims porozmawiac,kto mnie nie wysmieje. tu przynajmniej czlowiek nie czuje sie taki samotny. Tez zadaje sonie pytanie czy to sie kiedys skonczy.... i nie potrafie ci odpowiedziec :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

whisky_bottle czy to ma sens? pogadaj z ludzmi z forum a zobaczysz, ze kazdy tu znalazl cos dla siebie - podobny "schemat" zycia czy postepowania, rady, ktore pomogly, kogos poprostu do pogadania i wsparcia w ciezszych chwilach, kopniaka w tylek zeby wziac sie za siebie itp. tyle ludzi ile roznego rodzaju pomocy. musisz dowiedziec sie czego ty poszukujesz i wiem ze to tu znajdziesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stracilam przyjaciol [o ile kiedykolwiek tak naprawde ich mialam].

 

Po co dzielić ludzi na znajomych i przyjaciół? Ja nikogo tak nie nazywam, z niektórymi jestem bliżej, z innymi dalej, jednym ufam bardziej a innym wcale... Ale nie formalizuję tego, po prostu jestem, tak jest prościej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! jestem nowa na forum i nie bardzo wiem jak sie tutaj poruszać. może ktoś mnie uświadomi i poda parę wskazówek?będę wdzięczna :D Bardzo sie ciesze że trafiłam na to forum ponieważ bardzo dużo dały mi przeczytane tutaj wypowiedzi ludzi.Okazuje się że ie tylko ja mam takie problemy( z nerwicą czy może lepiej z emocjami). do tej pory myślałam że tylko ja się zmagam z takimi głupimi uczuciami które nagle nie wiadomo dlaczego ogarniają twój organizm. zastosowałam kilka wskazówek i już od razu jest poprawa NAPRAWDĘ. chciałabym od czasu do czasu z kimś porozmawiać ale tak jak tu juzx pisałam nie bardzo wiem jak sie poruszac.teraz tu mi cos wyskoczylo i pisze. niewiem czy to faktycznie gdzies dotrze? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×