Skocz do zawartości
Nerwica.com

Uzależnienie od książek.


Sassic

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że brzmi to zabawnie, ale mam z tym problem. Dziennie muszę przeczytać minimum 300 stron. Wychodzę gdzieś to mam ze sobą książkę lub e-booka. Jestem na spotkaniu z kimś to ukradkiem mam włączonego e-booka, by ten choć jeden rozdział przeczytać. Jak bateria padnie to czuje się podle i łapie pierwszą lepszą ulotkę na ulicy, by mieć w dłoni coś co można przeczytać. Nie ma możliwości bym usnął jeśli nie sztachnę się odpowiednią dawką drukowanego dzieła. A gdy już coś czytam to jestem offline, świat zewnętrzny przestaje istnieć. Relacje z innymi się sypią, bo książka jest dla mnie znacznie ciekawszym partnerem, nigdy mnie nie zanudzi, a ludzie i owszem, czasem się zdarza.. Gdy o tym mówię zwykle ludzie się ze mnie śmieją, ale dla mnie jest to realnym problemem, z którym jednocześnie nie chciałbym walczyć, a czytać jeszcze więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przestawiles priorytety swiat przedstawiony ponad realny,tamtymi historiami,uniwersami,zyjesz zyciem bohaterow zas to co wokolo nudne,przybijajace,malo interesujace...zlotej recepty na zainteresowanie realem nie ma,znajomi,jakas pasja w realu moze co innego jeszcze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm..wiesz Cio powiem Ci tak..no nie czarujmy się..rzeczywistośc jest jaka jest..ale ja np nie odbieram jej w sposob , ze siedze , placze , załamuje sie czy jakos bardzo chce uciekac od niej..tylko poprostu jak cos musze zrobic to to robię bo poprostu musze a jak to zrobię to wracam zas do rzeczy ktore dają mi usmieszek na twarzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×